سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

تولید بیش از 19 هزاردقیقه برنامه بمناسبت چهلمین سالگرد انقلاب در صدا و سیمای مرکز کرمان - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید بیش از 19 هزاردقیقه برنامه بمناسبت چهلمین سالگرد انقلاب در صدا و سیمای مرکز کرمان

تولید بیش از 19 هزاردقیقه برنامه بمناسبت چهلمین سالگرد انقلاب در صدا و سیمای مرکز کرمان

 

مدیر کل صدا وسیمای مرکزکرمان با اعلام این خبر در نشست خبری که با حضور مدیر مسئولان جراید محلی و سایت های خبری استان برگزار شد  گفت: : معاونت های چهار گانه تولیدی این مرکز برنامه ریزی گسترده ای برای انعکاس دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهل سال گذشته انجام داد ه اند .

دکتر علیرمضانی اظهار داشت: تاکنون در 27 عنوان برنامه تلویزیونی 23 عنوان بر نامه رادیویی و 18 گزارش خبری ویژه به تبیین دستاوردها و انعکاس افتخارات چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب پرداخته شده است که بیشتر این تولیدات قابلیت پخش از شبکه های سراسری را دارد.و همچنین  رسانه استانی با تولید محتوا در فضای مجازی نیز برنامه های مختلفی با این موضوعات تولید و باز نشر داده است.

علیرمضانی از تولید ویژه برنا مه های رادیویی مستند 40 سردار با هدف معرفی سرداران شهید استان در دفاع مقدس خبر داد ویاداور شد :7 مستند تلویزیونی نیز از شهدای مدافع حرم در استان کرمان تولید شده است.
وی تولید مستند های مشاهیر انقلاب و ارمغان انقلاب را ازدیگر فعالیت های این رسانه عنوان کرد.
مسئول کمیته اطلاع رسانی و ارتباطات چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان گفت: در راستای بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران 3 پژوهش ویژه برنامه سازی و 4 قطعه موسیقی با قابلیت پخش از شبکه های سراسری در صدا وسیمای مرکز کرمان نیز تولید شده است .

ایشان  در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر حفظ وحدت و انسجام همه رسانه های استان در انعکاس دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران تصریح کرد :دشمنان انقلاب اسلامی با هدف انحراف افکار عمومی و مقابله با نظام اسلامی ایران جنگ همه جانبه رسانه ای و روانی راه انداخته اند.

علیرمضانی خاطر نشان کرد: رسانه ها باید در مقابل هجمه های سنگین رسانه های دشمن از کیان و ارزش های انقلاب اسلامی بویژه در استانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دفاع کنند .