جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

تولید بیش از 20 اثر نمایشی با موضوع انقلاب در مراکز استانی صدا و سیما - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید بیش از 20 اثر نمایشی با موضوع انقلاب در مراکز استانی صدا و سیما

تولید بیش از 20 اثر نمایشی با موضوع انقلاب در مراکز استانی صدا و سیما


بیش از بیست مجموعه نمایشی و سریال با موضوع انقلاب اسلامی در مراکز استان ها در حال ساخت و یا در مرحله پیش تولید و تحقیق قرار دارد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، معاون امور استان های رسانه ملی در گرگان با اشاره به فعالیت معاونت امور استان های صدا و سیما ابراز امیدواری کرد این تولیدات دستاوردها و پیامدهای انقلاب اسلامی را برای نسل جوان تبیین کند.
علی دارابی افزود : صدا و سیما همچنین تولید مستندهای فاخر با موضوع انقلاب اسلامی را در دستور کار دارد و هم اکنون مستند کارنامه انقلاب در مراکز استان های کشور در حال ساخت است.
وی ادامه داد: ساخت مستندهایی با موضوع معرفی مشاهیر، مفاخر و پیشکسوتان انقلاب نیز از دیگر برنامه های معاونت امور استان هاست.
معاون رسانه ملی شبکه های رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها را به دلیل علاقه مردم به آنها از ابزارهای مهم برای ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی بیان کرد.
وی افزود: بر اساس نظر سنجی مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صدا و سیما سیمای استان ها چهارمین انتخاب مردم برای تماشای شبکه های تلویزیونی هستند.
علی دارابی گفت: امسال پخش برنامه های 23 شبکه تلویزیونی استانی 24 ساعته شد و تا پایان سال همه شبکه های استانی ٢۴ ساعته خواهند شد تا بتوانند در خدمت مردم استان باشند.