جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

تولید بیش از 4250 دقیقه برنامه درسفرهیات دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید بیش از 4250 دقیقه برنامه درسفرهیات دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد

تولید بیش از 4250 دقیقه برنامه درسفرهیات دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد

 

صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد درطول سفرهیات دولت به استان ویژه برنامه های مختلفی را در قالب تیزر، زیرنویس، میزگرد، گزارش های خبری و سرود برای استقبال از رئیس جمهور واعضا هیات دولت تولید و پخش کرد.
دعوت از استاندار، معاونین استاندار، دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور و مدیران کل استان در میزگردهای مختلف تلویزیونی و رادیویی پخش مصاحبه خبری و دعوت  نماینده ولی فقیه، ائمه جمعه استان و گزارش های مردمی از جمله مهمترین اقدامات شبکه دنا قبل ازسفرهیات دولت به استان بود.
برای روزسفرهیات دولت، تدارگ گسترده ای توسط حوزه فنی مرکز در نظر گرفته شده بود که برای این منظور 4 دستگاه sng به همراه سیار و 2 لینک سیار ماهواره ای پیش بینی شده بود.
در حوزه سیما علاوه برپخش برنامه زنده مراسم مختلف رئیس جمهور در تلویزیون چند گروه پرتابل برای مستند سازی سفر هیات دولت نیز پیش بینی شده بود که از مهمترین لحظات دیدار مردمی ثبت و ضبط می شد.
در مجموع حوزه سیما با تولید و پخش بیش از 2300 دقیقه برنامه با عنوان تجلی همدلی، رودرو، نگاه روز، خانواده و ستاره بارون توانستند بخوبی سفر هیات دولت را پوشش دهند.
درحوزه معاونت صدا نیزدر مجموع بیش از 2000 دقیقه برنامه با عنوان رهاود، چشم انداز، امید ، جوان، عصر گاهی تولید و پخش شد.
ارتباط مستقیم در بخش های مختلف خبری در شبکه دنا و اخبار سراسری از دیگراقدامات معاونت خبر صدا و سیمای مرکز کهگیلویه وبویراحمد بود که در مجموع با تولید 50 گزارش تصویری و رادیویی و ارسال 45 خبر مکتوب به سایت خبرگزاری صدا و سیما توانستند نقش بسزایی در پوشش سفر هیات دولت به استان داده باشند.