جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

تولید تله فیلم «تردید » کاری از سیمای مرکز گیلان کلید خورد - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید تله فیلم «تردید » کاری از سیمای مرکز گیلان کلید خورد

تولید تله فیلم «تردید » کاری از سیمای مرکز گیلان کلید خورد

 

طی مراسمی همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر با حضور مهندس ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان ، فرمانده سپاه قدس، دادستان رشت، خانواده معظم سردار شهید املاکی و مسوولان استانی ساخت تله فیلم 90 دقیقه ای «تردید » در روستای دست خط محله چماچاه شفت آغاز شد. این تله فیلم پس از 6 ماه فیلمبرداری در شهرستان های: لنگرود،رشت،کومله،شفت و تپه های لوشان  برای پخش از شبکه باران و شبکه های ملی آماده پخش خواهد شد.

تله فیلم «تردید» با مشارکت سپاه قدس گیلان تهیه و تولید می شود . مهندس ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان در این مراسم با بیان اینکه هنر ابزار قوی برای انتقال ارزشهای دفاع مقدس است گفت: باید در زمان کنونی که هجمه های دشمنان بر علیه ایران افزایش یافته از ابزار هنر برای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی و انتقال ارزشها به ویژه به نسل جوان بیشترین بهره را ببریم.

سردار  عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان نیز با بیان اینکه باید یاد و خاطره شهدا را همچنان برای نسل امروز زنده نگه داریم گفت: ایثار و از خود گذشتگی شهدا در سالهای دفاع مقدس ایران امروز  را عزتمند کرد و ما باید این فرهنگ را بیشتر گسترش دهیم.

 علی حلوی کارگردانی و رضا سیف پور تهیه کنندگی این تله فیلم را برعهده دارند و در آن از حضور بازیگران مطرح استان و کشور از جمله حسین معلومی و عباس بحری نقش آفرینی می کنند.

شایان ذکر است سردار شهید املاکی در سال 67 و پس از بمباران شیمیایی عراق، با تقدیم ماسک خود به یک سرباز به مقام رفیع شهادت نائل شد. مقام معظم رهبری در ستایش این شهید بزرگوار فرمودند:«شهید املاکی ،جانشین لشگر گیلان که توی میدان جنگ شیمیایی زدند و خودش هم آنجا در معرض شیمیایی بود،بسیجی بغل دستش ماسک نداشت،شهید املاکی ماسک خود را برداشت و بست به صورت بسیجی همراهش . قهرمان یعنی این.»