سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

تولید تله فیلم « برگ و باد» در شبکه باران - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید تله فیلم « برگ و باد» در شبکه باران

فیلم تلویزیونی « برگ و باد» در سیمای مرکز گیلان تهیه و تولید شد .

این فیلم داستان زوج جوانی را در 90 دقیقه به تصویر می کشد که در خلاصه داستان آمده است : ترمه نامزد شهاب به همراه خانواده برای دیدن نامزد شهاب می رود، آنها برای تفریح به جنگل رفته و در پی اتفاق ناگوار ، مسیر زندگی این زوج تغییر کرده و مهر و علاقه شهاب در مقابل نگاه متفاوت هر دو طرف آنها را به چالش می کشدو . . .

کار تحقیق و نگارش تله فیلم « برگ و باد» از مهر ماه شروع و در آبان ماه نیز در شهرستانهای گیلان کلید خورد و کار فیلمبرداری آن در 20 جلسه به اتمام رسید ، کار تدوین این فیلم نیز همزمان با تصویربرداری صورت گرفت، و در پایان آذر ماه تمام مراحل فنی پشت سرگذاشته شد و در دی ماه نیز آماده پخش و تحویل مرکز گردید . از ویژگی های این فیلم استفاده از لوکیشن های متنوع در شهرهای مختلف:  انزلی ، ماسوله و رشت است و همچنین استفاده از هنرمندان بومی و محلی در عرصه ی بازیگری و  پشت صحنه از دیگر ویژگی تله فیلم برگ و باد می باشد.  

عوامل برنامه عبارتنداز: تهیه کننده: هادی افشار/ کارگردان: جوادافشار/نویسندگان: جواد افشار، قاسم انصاری/مدیرتولید: محمدرضا روزبهانی/جانشین تولید: محمودریحان صفت/تصویربردار: عبدالله عبدی نسب/ تدوین : میلاد مظاهری/ گریم: علی کاظمی/ صدابردار: هادی بهشتی زاده / صحنه آرایی: آرش پوراحمدی .

alt

alt