سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

تولید تله فیلم الله مزار در خراسان شمالی - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید تله فیلم الله مزار در خراسان شمالی

با طی کردن مراحل پایانی پیش تولید تله فیلم الله مزار در خراسان شمالی تولید می شود .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی، محسن زاهد احمدی مدیر روابط عمومی این مرکز در این باره گفت : تله فیلم " الله مزار " به تهیه کنندگی افشین علیزاده و کارگردانی محمدباقر باقری نیکو در خراسان شمالی تولید می شود .

وی افزود: این تله فیلم به سفارش سیمای شبکه اترک به مدت 90 دقیقه و در شهرستان شیروان در حال پیش تولید است .

مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی اضافه کرد: داستان تله فیلم " الله مزار " به این شرح است که لاله زن جوان کرمانج برای اثبات بی گناهی پدر و برادری که به اتهام قتل همسر او در زندان هستند، به خانه پدری همسر مقتول خود می رود، خانه ای که اعضای آن برای اجرای حکم قصاص هم قسم شده و با برپایی کارگاه قالی بافی در پی تهیه پول برای اجرای حکم قصاص هستند، ... لاله در خانه پدری همسرش پرده از راز قتل همسر خود بر می دارد و ...  .

محسن زاهد احمدی گروه تولید و تهیه این تله فیلم را هادی توحیدی بعنوان مدیر تولید، محمد آزادی جانشین مدیر تولید، فرید اکبری بعنوان مدیر تدارکات و علی ترکاشوند، کامران سیف الله زاده و حسین توحیدی بعنوان دستیاران تدارکات برشمرد .

alt

وی با بیان اینکه مراحل پایانی پیش تولید تله فیلم " الله مزار " در حال انجام است افزود: پیش تولید این تله فیلم از یک ماه پیش در شیروان آغاز شده و هم اکنون در مرحله نهایی و روزهای پیش تولید را می گذارند .

وی با اشاره به اینکه نویسندگی این پروژه بر عهده محمد باقر باقری نیکو بوده است گفت: هادی توحیدی بعنوان مجری طرح؛ افشین علیزاده بعنوان مدیر فیلمبرداری؛ معین نجاری، علی محمدی، حسین اسدی و محسن دبیریان بعنوان دستیاران فیلمبردار؛ احمد اردلان بعنوان صدابردار؛ نیما عزت بعنوان دستیار صدا؛ محمدرضا گل افشار بعنوان طراح چهره پردازی و مهسا کریمی و شقایق علیزاده بعنوان مجریان گریم ؛ قاسم قاسمی بعنوان طراح صحنه و لباس؛ خانم آذین پذیرا بعنوان دستیار لباس و مهدی مطلق بعنوان دستیار صحنه از دیگر عوامل تولید تله فیلم " الله مزار " هستند .

مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی با اعلام اینکه بیش از 40 نفر در این تله فیلم نقش آفرینی خواهند کرد افزود: تله فیلم " الله مزار " 10 بازیگر اصلی مطرح کشوری و استانی از جمله سحر سلیمانی، رضا خدادادبیگی، شرف النساء نیرومند، فرزاد رمضانی ،غلامرضایوسفی، سحرپر زحمت شیروان، منوچهر محمد پور،  فیروز شاملو، فاطمه امیر مقدم و ... دارد .

وی افزود: عکاس تله فیلم " الله مزار " فرشید علیزاده و مسئول روابط عمومی این پروژه نیز امین داداشی است .