سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

تولید تله فیلم "حکم مادری"در صدا و سیمای مرکزگلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید تله فیلم "حکم مادری"در صدا و سیمای مرکزگلستان

تولید تله فیلم

 

تله فیلم " حکم مادری " به  کارگردانی  سیامک صرافت و تهیه کنندگی ابراهیم امیرخانی در صدا و سیمای مرکز گلستان تهیه و تولید می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گلستان، این تله فیلم بر اساس معضلات اجتماعی کودکان کار است و داستان یک خانواده سنتی است که پدر خود را بر اثر یک مریضی از دست داده و برای بدهی های پدر و خرج زندگی پسر خانواده مجبور به کار کردن میشه و تو گروه کودکان کار به عنوان امین گروه انتخاب میشه و در این فاصله پولی بهش داده میشه که توی بانک بزاره که این پول ازش دزدیده میشه و از کودکان کار اخراج میشه ، مادر خانواده ناراحتی قلبی داره و باید عمل شود، ادامه داستان و...

ارسلان قاسمی، لیدا عباسی، حسن اسدی، آذین احرامی، اشکان آبگون، رهام جعفر قلی خانی، علی فرهادی و 30 بازیگر از استان گلستان که تک سکانس هستند و شقایق زمانی و روحینا نیشابوری بازیگران اصلی این تله فیلم هستند.

حکم مادری  به نویسندگی سمیرا شجاعی و سیامک صرافت، مدیر تصویربرداری مجید طرقی، مدیر صدا هادی بهشتی، طراح گریم جلال امیری مرند، طراح صحنه و لباس مسعود اوستی، دستیاریک کارگردان و برنامه ریز سمیرا شجاعی، دستیار دو کارگردان علی اصغر یوسفیان، تدوین سمیرا شجاعی و قاسم خدا بنده لو، منشی صحنه سمیه مظفری و مدیر تولید وحید میر منافی می باشند.