جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

تولید تله فیلم "خط و نشان" در صدا و سیمای مرکز گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید تله فیلم "خط و نشان" در صدا و سیمای مرکز گلستان

تولید تله فیلم

 

تله فیلم "خط و نشان"به سفارش سیمای استان ها در صدا و سیمای مرکز گلستان در حال تولید است، تصویربرداری آن تا 15 خرداد ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گلستان، این تله فیلم به تهیه کنندگی فهیمه سلیمانی و  کارگردانی سید محسن میرحسینی با نگاهی به معضلات اجتماعی و خانواده و موضوع چشم و هم چشمی که خانواده های دیروز و امروز درگیر آن هستند، می پردازد.

خط و نشان داستان زنی به نام میترا است که دچار چشم و هم چشمی شده است و شوهرش را تحت فشار قرار داده برای برآورده شدن خواسته هایش و در همین ضمن میترا تصمیم میگیره به تعطیلات نوروزی و یک سفر اروپایی به همراه دوستانش برود  که در این گیرو دار همسرش که دیگر از خواسته های او خسته شده بود شرطی برای میترا می گذارد و ادامه داستان و ...

این تله فیلم با حضور هنرمندان ملی و استانی قرار است در شبکه استانی و شبکه های سراسری به نمایش درآید. امیر غفارمنش، نیلوفر شهیدی، زهرا داود نژاد، سید خدیجه موسوی، فاطمه امیری، عسل لطیف، ماریا شموشکی، بازیگر کودک رزانا میرحسینی و ... از جمله هنرمندانی هستند که در این تله فیلم ایفای نقش می کنند.

دیگر عوامل این برنامه نویسندگان فهیمه سلیمانی و علی دلبر، مجری طرح ارغنون فیلم، مدیر تصویربرداری عبد عبدی نسب، مدیر صدابرداری هادی افشار، دستیار کارگردان و برنامه ریز امید همتی فراز، طراح گریم حامد علی بخشی، تدوین منوچهر صانعی، طراح صحنه فاطمه مزرعی، مدیر تولید بیژن محرمی، مدیر تدارکات رسول ابراهیم پور، عکاس بهار امید نژاد و منشی صحنه مینا شهبازی می باشند.