سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

تولید تله فیلم "راز یک نامه" در صدا و سیمای مرکز گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید تله فیلم "راز یک نامه" در صدا و سیمای مرکز گلستان

تله فیلم " راز یک نامه " به کارگردانی و تهیه کنندگی حسین عامری در صدا و سیمای مرکز گلستان تهیه و تولید شد.

تولید تله فیلم

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گلستان، این تله فیلم داستان شخصی به نام سعید شریفی مستندساز جانبازی است که در زمان جنگ فیلم های مستند می گرفته و در سال های آخر جنگ او به اسارت دشمن در آمده است، او بعد از آزاد شدن با همسر امیرحسین یکی از دوستان همرزمش که شهید شده است ازدواج می کند .

سعید قبل از اسیر شدن خود نامه ای برای یکی از همرزم های خود مینویسد که آن نامه هیچگاه به دست گیرنده نمیرسد، سالها بعد در بازسازی ساختمانی در اهواز یک کوله پشتی از نامه پیدا میشود که پراز نامه های رزمنده های دفاع مقدس است که نامه ی سعید شریفی هم در بین آن نامه ها است.

حال این نامه در طول داستان زندگی سعید را دچار حوادثی میکند که باعث می شود سعید باحقایق گذشته ی خود روبرو شود و او به نگرشی از شخصیت خود برسد و ادامه داستان...

حسن پورشیرازی، فریبا کوثری، سوگل طهماسبی، کاوه خداشناس، امین گلستانه، قاسم زارع، مهران رجبی، زهره حمیدی، زهره صفوی، مهری آل آقا، و نسرین نکیسا بازیگران اصلی این سریال هستند.

تله فیلم راز یک نامه بر اساس طرحی از مرجان اشرافی و علی اصغری، نویسندگی رضا بهشتی و حسین عامری، دستیار اول کارگردان صدرالدین صدرایی، دستیار دوم کارگردان محمد ستوده، دستیار سوم کارگردان مهدی کیایی، منشی صحنه مریم طریقی نژاد، مدیر تصویربرداری ناصر کاووسی، تصویربردار میلاد حسینی، دستیاران تصویر مهران کاووسی و رضا رجبی، گروه فیلمبرداری فرهاد میرزایی، حامد کاووسی و جواد دریایی، طراح صحنه و لباس سهیل میرسپاسی، دستیاران لباس یاسمن قربانی و راحله آقاخانی، صدابردار مجید هاشمی پور، طراح گریم حسین اردستانی، تدوینگر منوچهر صانعی، موسیقی احمد مهدی، مدیر تولید عابد رنجبر، گروه تولید هادی رحیمی، مهدی رنجبر می باشند.