سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

تولید تله فیلم "عزیز خاکستری" در صدا و سیمای مرکزگلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید تله فیلم "عزیز خاکستری" در صدا و سیمای مرکزگلستان

تولید تله فیلم

 

تله فیلم " عزیز خاکستری" به سفارش سیمای استان ها در صدا و سیمای مرکزگلستان در مرحله تولید است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، این تله فیلم به تهیه کنندگی فرشيد محمودی و کارگردانی هژارنورانی، با نگاهی به زندگی مردم ترکمن و اسب ترکمن دیار گنبد و علاقه آن ها به اسب و مسابقه می باشد.

عزیز خاکستری قصه نوجوانی به نام ایلکان است پدرش را که چابکسواره بوده و به خاطره یک مریضی و مصدومیت از دست میده و بعد فوت پدر مجبور میشه با مادرش به خونه دایی بیاد  و تمام آرزوش اینه که با اسب پدرش در کورس شرکت کنه و قهرمان بشه  و با این کار نام پدرشو زنده نگه داره و بر اثر ی اتفاق اسب پدرش که در اصطبل نگهداری میشه فرار می کنه و قصه پیدا کردن اسب و جریاناتی که در پیدا کرن اسب برای خودش و  مادرش می افتد که داستان بر اساس اون شکل می گیرد در همین ضمن با ی پسری بنام آرش آشنا میشه که اونم دنیال پدر ایلکان می گرده چون قبلا مربی سوارکاریش بوده اومده گنبد تا ببینه چرا مربیش دیگه یکی دوساله خبری ازش نیست و با ایلکان آشنا میشه و این آشنایی آنها فراز و نشیبی دارد و ادامه داستان ...

تله فیلم عزیز خاکستری  با حضور هنرمندان ملی و استانی قرار است در شبکه استانی و شبکه های سراسری به نمایش درآید. بازیگران پرویز فلاحی پور، امین ایمانی، حسین فدایی، مریم عبادی، فاطمه جرجانی، علی خان لرخانی، علیرضا دل دل، امیر مهدی مقدمی و ... از جمله هنرمندانی هستند که در این تله فیلم ایفای نقش می کنند.

دیگر عوامل این برنامه مجری طرح سعيد سلطانی، مدير توليد سارا كيا، مدیر برنامه ریزی حیدر شیرزاد، طراح صحنه و  لباس سمیه سنقری، مدیر صدابرداری ماهام جعفر زاده، مدیر تصویربرداری عزیزا... ارجونی، تصویربردار عبدالقادر طاها زاده، دستیار برنامه ریزی و منشی صحنه محمد لرستانی و مدیر تدارکات محمود کریمی می باشند.