سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

تولید تله فیلم ملکه جیجانکوه در همدان - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید تله فیلم ملکه جیجانکوه در همدان

ملکه جیجانکوه عنوان تله فیلمی است که در صدا و سیمای مرکز همدان در حال تهیه و تولید است .

تولید تله فیلم ملکه جیجانکوه در همدان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز همدان ،این تله فیلم قرار است در 90 دقیقه ساخته و برای پخش در شبکه های سراسری آماده شود.
این تله فیلم ساختاری درام دارد و در صورت آماده شدن به جشنواره فیلم فجر نیز ارسال می شود.کارگردان این تله فیلم حسن نجفی است که ساخت بیش از ده فیلم سینمایی را در کارنامه هنری خود دارد.
محوریت این تله فیلم بر مبنای شعار سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل است .در این تله فیلم زنی که ملکه نام دارد در منطقه ای به نام جیجانکوه زندگی می کند.این فیلم بر مبنای صنعت منبت در استان همدان است .
تهیه کننده این فیلم روح اله امیری است و کارگردانی و نویسندگی آن را حسن نجفی بر عهده دارد.مجید دنیا مدیر تولید و عمار باستان فر و علی خطیبی نیا تصویر بردار و صدا بردار این مجموعه هستند.حمیرا ریاضی، بهزاد خداویسی، محمد عمرانی و هاشم چاووشی تنها تعدادی از بازیگران این مجموعه هستند.تصویر برداری این کار به پایان رسیده است و برای تصویر برداری این کار از مناطق مختلف روستایی استان همدان بهره گرفته شده است.این تله فیلم بعد از تله فیلم هایی چون عدالت خانه ،خط ساغر،نقش ترنج،گلسا با همکاری مدیر کل صداو سیمای مرکز همدان در حال تولید است