جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

تولید تله فیلم90 دقیقه ای همریشل در شبکه استانی دنا - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید تله فیلم90 دقیقه ای همریشل در شبکه استانی دنا


مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد از تولید تله فیلم 90 همریشل (باحناق ها) در شبکه استانی دنا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویر احمد، رئوف، در باره موضوع این تله فیلم 90 دقیقه ای گفت: موضوع فیلم مربوط به چند همریش یا باجناق است که برای دختر آخر خانواده شوهری مناسب پیدا کنند و در این میان هرکدام بتواند برای آخرین دختر خانواده که راهنمای گردشگران به مناطق دیدنی استان  را به  عهده دارد شوهر مناسب پیدا کند از ارث بیشتری برخوردار خواهد شد...
وی عنوان داشت: تهیه کنندگان، بازیگران و عوامل تله فیلم همریشل با ظرافت و دقت خاص جلوه‌های زیبا و تصاویر دیدنی استان کهکیلویه و بویراحمد در منطقه آبشار یاسوج، چشمه میشی، تنگ مهریان گنجه ای، تخت شاه نشین و پل قدیمی‌پاتاوه و ... جاهای دیدنی استان کهکیلویه و بویراحمد زیبا را به تصویرر می‌کشند.
مدیرکل شبکه استانی دنا در ادامه نیز اذعان داشت: این تله فیلم 90 دقیقه ای به سفارش سازمان صد و سیما در 40 لوکیشن، 25 بازیگر ثابت مطرح سینمای و تلویزیونی کشور و بومی استان که گاهی تعداد بازیگران روزانه به صدنفر می رسید در شبکه استانی دنا تولید شد.
رئوف، در ادامه به بازیگران مطرح کشوری و بومی استان که در این تله فیلم به ایفای نقش پرداختند اظهار داشت: این فیلم با تهیه کنندگی کامران پاک منش و کارگردانی عماد خطی و بازیگران مطرحی همچون، محمد یگانه، علیرضا دیلمی، اکبر دانیالی، مسعود نیک پی، فردین یزدانی، سیمین غلامی، مینا پناهپوری،فاطمه ایمنی، سمیه سیروس مقدم، فاطمه تامردای و .... به ایفای نقش پرداختند.
فیلم برداری این تله فیلم 90 دقیقه ای را مهدی امیری، صدابردار هادی افشار، طراح صحنه دکتر محمد حسن شریعتی و طراح گریم را کیوان اصغر شرفی برعهده دارند.