سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

تولید جاده تباهی در سمنان - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید جاده تباهی در سمنان

تولید جاده تباهی در سمنان

تولید جاده تباهی در سمنان

سیمای مرکز سمنان با هدف حفاظت و حراست از میراث فرهنگی و آثار باستانی فیلم تلویزیونی جاده تباهی را به مدت 90 دقیقه به سفارش مرکز سیمای استان های سازمان صدا و سیما در دست تولید دارد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان، مراحل تصویر برداری این فیلم بر اساس نوشته ای از حمید رسول پور هدایتی، تهیه کنندگی میترا روحی منش و کارگردانی یاسر طالبی از 15 فروردین در سمنان آغاز شده است.

میترا روحی منش در مورد موضوع فیلم گفت: ابراهیم و قاسم به طور اتفاقی با ساکی حاوی پانصد هزار دلار پول مواجه می شوند، آنها در مسیری قرار می گیرند که نمی توانند تصمیم بگیرند غافل از اینکه صاحب پول ها تصمیمش را گرفته است و ....

از آثار میترا روحی منش می توان به تله فیلم ارمون، تله فیلم عهدی بستم با تو و تله فیلم نشانه ها  و بالغ بر 50 قسمت مستند از جمله لاهیج، مستند این همه پنجره، مجموعه مستند های سرزمین شمالی، دسترنج و جغرافیای کبوتر اشاره کرد.

سایر عوامل این تله فیلم عبارتند از: ناظر کیفی: احمد نیک کار، انتخاب بازیگر و بازیگردان: سید ابراهیم عمادی، مشاور تصویر برداری: فرهاد مافی،  مدیر تصویر برداری: امین مافی، صدا بردار: سید رضا حسینی نیا، طراح گریم: کامران علی حسینی، طراح صحنه و لباس: حسن جعفری، مدیر تولید: مهدی خلیلی، مدیر تدارکات: میثاق مدانلو و  بازیگران: سید ابراهیم عمادی، رضا بازی برون، فریدون امیر عبدالهیان، داریوش شافی، مینا رحمانزاده، رضا انواری و ...

لازم به ذکر است پیش تولید این فیلم از بهمن سال گذشته آغاز شده و پس از پایان تصویر برداری و تدوین نهایی از شبکه های سراسری و استانی پخش خواهد شد.