سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

تولید رها در تبرستان به نیمه رسید - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید رها در تبرستان به نیمه رسید

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مازندران، سریال « رها » کاری از گروه فیلم و سریال شبکه تبرستان در 13 قسمت 40 دقیقه ای برای پخش از سیمای تبرستان در روستای جامخانه نکا در حال ضبط می باشد.

این سریال که با کارگردانی علیرضا صبوری و نویسندگی حمید قریشی همزمان مرحله تدوین خود را با تدوین گری علی ساداتی می گذراند، داستان رها دختری دانشجو است، نیما پسر دایی رها علاقمند ازدواج با رهاست اما رها حاضر به ازدواج با نیما نیست و به جوانی به نام حامد علاقمند است. در همین حین پدر نیما به قتل می رسد و ...

این سریال که با حضور هوشنگ رضایی بازیگر با سابقه تئاتر و تلویزیون در نقش روزبه پدر رها می باشد، داستان ملودرامی اجتماعی است و تهیه کنندگی آن بر عهده علی احمدی زرین کلایی می باشد.

سایر عوامل تولید این سریال عبارتند از:

تصویر بردار: امراله فرج ساز / صدابردار: پوریا ملکی / دستیار اول و برنامه ریز: احمد دولت آبادی / گریم: محمد نوری، نفیسه صباغان / دستیار دوم و منشی صحنه: ندا قدیری لنگری .

در این سریال بازیگرانی چون: ایرج الیاسی، مهین رحیمی، مهدی کیانی، رویا فضلی، عسکری رئیسی، سید فاطمه مومنی، مرضیه ابراهیمی، صغری آدینه، غلامرضا بامتی، مروارید هاشمی، پور اندخت اسدالهی و ... ایفای نقش می کنند.  

alt