سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

تولید سریال «سنجرخان » به زودی آغاز می‌شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید سریال «سنجرخان » به زودی آغاز می‌شود

تولید سریال «سنجرخان » به زودی آغاز می‌شود

 

در دیدار استاندار کردستان با معاون امور استان‌های صدا و سیما عنوان شد سریال «سنجرخان» به زودی وارد مرحله تولید می‌شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، استاندار کردستان با علی داربی معاون امور استان‌های صدا و سیما دیدار و گفت‌وگو کرد.

بهمن مرادنیا، استاندار کردستان در ابتدای این دیدار با اشاره به نقش گسترده شبکه‌های استانی در به کارگیری فرهنگ بومی در تولید برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی اظهار کرد: معاونت امور استان‌های رسانه ملی با سیاست‌گذاری‌های صحیح نقش موثری در هدایت و شکل گیری برنامه‌های تاثیرگذار و برند شبکه‌های استانی داشته است.
وی همچنین استقبال از تولید سریال‌های تلویزیونی در شبکه‌های استانی برای معرفی مفاخر استان‌ها، از اقدام این معاونت برای تولید سریال‌های «سنجرخان» و «امیر نظام گروس» تقدیر و تشکر کرد.

دارابی نیز با اشاره به ظرفیت‌های گسترده فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و هنری در استان‌های مختلف کشور خاطرنشان کرد: شبکه‌های استانی براساس چشم‌انداز کوتاه و بلندمدت رسانه ملی در صدد به کارگیری همه این ظرفیت‌ها و نیز ایجاد زمینه مناسب برای رونق اقتصادی هستند.

وی افزود: توسعه صنعت گردشگری از طریق معرفی ظرفیت‌های مختلف استان‌ها و جاذبه‌های توریستی از دیگر کارکردهای رادیو و تلویزیون‌های استانی به شمار می‌رود.

در حاشیه این دیدار مقرر شد سریال «سنجرخان» به زودی وارد مرحله تولید شود. همچنین اقدامات پژوهشی مربوط به امیر نظام گروس به زودی آغاز خواهد شد.