جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

تولید سریال « مانی و یادداشت های روزانه» در سیمای مرکز گیلان - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید سریال « مانی و یادداشت های روزانه» در سیمای مرکز گیلان

تولید سریال « مانی و یادداشت های روزانه» در سیمای مرکز گیلان

 

سریال «مانی و یادداشت های روزانه» با موضوع پیشرفت مناطق روستایی و نشان دادن دستاوردهای چهل ساله انقلاب در 13 قسمت 30 دقیقه ای در سیمای مرکز گیلان تولید می شود .

این سریال روایت زندگی پسری است به نام مانی، نوجوانی که در دوران کودکی پدر و مادر خود را از دست داده و برحسب اتفاق مجبور می شود برای مدتی زندگی راحت شهری را ترک و به روستا نقل مکان کند . مانی علاقه زیادی به نویسندگی دارد و  در تخیلات خود تصوری دیگر از روستا دارد و خود را برتر از دیگر نوجوانان روستا می بیند و شرایط زندگی در روستا را بسیار دشوار تصور می کند اما اتفاقاتی در طول سریال موجب می شود که مانی متوجه زیبایی ها و امکانات روستا می شود و همه هم سن و سالانش دوستان خوبی برای او می شوند.  روستای براگور ، پشته گرده و بلوکات رودبار لوکیشن های این سریال می باشد.

عوامل برنامه : تهیه کننده:عبدالله جلالی هریس / کارگردان:صادق حسین پور/ دستیار کارگردان: اسماعیل حاجتی/ نویسنده:شیوا کاظمی/ تصویر بردار: مازیار بهروز/  دستیار تصویر: نادر صفایی ،مانی رجبی/ صدابردار:حمید سلیمان زاده/ منشی صحنه :راحله رحیمی/ تدوینگر : مصطفی نبوی / بازیگران : اصغر کهن قنبریان ، سهیلا اخلاقی، مهدی مخبری، امیر حامد ،زینب شعبانی ، نرگس خاتون بدرطالعی، آرین نصری ، سامان خلیلی ، آرین امانی .