سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

تولید سریال" سرسرا " با حضور مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان کلید خورد - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید سریال" سرسرا " با حضور مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان کلید خورد

باحضور دکتر علیرمضانی مدیر کل صد ا و سیمای مرکز کرمان تولید سریال تلویزیونی سرسرا صبح امروز کلید خورد.

تولید سریال

سرسرا روایت افتتاح مسافرخانه ای است که شخصیت ها و گردشگران مختلفی در آن حضور می یابند و قصه هایی حول محور حضور این شخصیت ها رقم می خورد.
به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز کرمان سریال تلویزیونی سرسرا با هدف معرفی ظرفیت های گردشگری استان و برای پخش در ایام نوروز در 13 قسمت 30 دقیقه ای تولید می شود. برای  ساخت این سریال 100 درصد از ظرفیت فنی و هنری استان استفاده شده است و تمامی عوامل آن اعم از تصویربردار ، صدابردار ، کارگردان ، تهیه کننده ، نورپرداز و بازیگران از نیروهای بومی می باشند.
سریال سرسرا  به نویسندگی و تهیه کنندگی عبدالرضا شیخ شعاعی و کارگردانی امین شجاعی  با همراهی و همکاری  دیگر عوامل از جمله : مدیر تولید : محسن مولایی/ تصویربرداران : علیرضا نجیب زاده ، هادی خدیو / صدابردار : مجید حسینی نسب / ناظر کیفی : محمد قاسمی /طراح صحنه : محمد قادری/ دستیاران برنامه ریزی : حسین مهدیان و محمد مهدی و بازیگران : علی کهن ، محمدعلی ضیاسیستانی  ، فاطمه درویش نژاد ، سید بهزاد تاج الدینی ، صمد قربان نژاد،  امیرعلی صادقی ، مهدیه و سمیه مولایی ، آرمین قطبی ، مهدی زریسفی ، هیوا عالمی ، رضا پاک بین  تهیه و در بهار 96 پخش می شود.