جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

تولید سریال طنز «آجی بال » از شبکه استانی سهند - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید سریال طنز «آجی بال » از شبکه استانی سهند

تولید سریال طنز «آجی بال » از شبکه استانی سهند

 

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی به همراه قائم مقام ، معاونان ، مشاوران ، مدیران و معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع  استانداری آذربایجان شرقی از پشت صحنه و روند تولید سریال طنز «آجی بال » بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، لطیفی در این بازدید گفت : با توجه به اینکه امسال از طرف مقام معظم رهبری سال تولید و اشتغال نام گذاری شده است مرکز توفیق این را دارد که در اوایل این سال بتواند سریالی با این مضمون که هم به اشتغال و هم به ازدواج جوانان توجه می شود را تولید کند .

وی با اشاره به تولید یک تله فیلم در آینده ای نزدیک افزود : با توجه به اینکه این سریال طنز در 6 قسمت با محوریت اشتغال ، تولید و ازدواج جوانان تولید می شود در ادامه نیز یک تله فیلم به همین مضمون در دستور کار داریم .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی اهمیت دادن به صنایع بومی، ایجاد کار از طرق تولید ملی، فرهنگ سازی برای مصرف جنس های داخلی ، جایگاه خانواده و ایجاد زمینه برای ازدواج جوانان را از موارد مهم مطرح شده در این سریال عنوان کرد.

آجی بال داستان جوانی است به نام بابک که تمام راه ها را برای یافتن شغل مورد نظر خود می رود و چون در اکثر آنها هم شکست می خورد خانواده خود را نیز درگیر شغل های خود کرده و ماجراهای طنزی برای او و خانواده اش در این سریال پیش می آید.