جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

تولید سری جدید مجموعه طنز خودمونی با بخش های متنوع و دیدنی - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید سری جدید مجموعه طنز خودمونی با بخش های متنوع و دیدنی

سری جدید مجموعه طنز خودمونی در 13 قسمت 40 دقیقه ای در صدا و سیمای مرکز فارس در حال تولید و پخش می باشد.

تولید سری جدید مجموعه طنز خودمونی با بخش های متنوع و دیدنی

به گزارش روابط عمومی معاونت اموراستان ها ، مجید پایدار تهیه کننده و کارگردان این مجموعه گفت: سری جدید مجموعه طنز خودمونی با ساختار آیتمیک و طنز به برخی از معضلات اجتماعی و شهروندی می پردازد.

 تهیه کننده سری جدید مجموعه طنز خودمونی افزود: در این مجموعه از بازیگران توانمند تئاتر و تلویزیون شیراز استفاده شده و با بخش های متنوع  و به گونه طنز اوقات خوشی را برای مخاطبان فراهم می کند.

پایدار به تشریح بخش های متنوع این مجموعه پرداخت و گفت: آیتم دهه شصتی ها، خاطرات دهه شصت را با ساختار نمایشی از زبان یک زن و شوهر شیرازی بیان می کند.

آیتم مامان جمال آقو، با زبان طنز شیرازی به مسائل مختلف زناشویی و خانوادگی می پردازد.

درآیتم آقای چاره ساز، ضمن فراهم کردن سرگرمی و نشاط برای مخاطب با نگاه طنز تلنگری می زند به مشکلات اقتصادی، بیکاری و مسائل اجتماعی و در این بخش یک مصاحبه شونده در مقابل تعدادی خبرنگار قرار می گیرد و به سوالات پاسخ می دهد.

آیتم بدون شرح، که بدون کلام است، به صورت صامت به برخی از معضلات اجتماعی از جمله نظافت شهر، آداب معاشرت، فرهنگ آپارتمان نشینی و.... می پردازد.

در بخش هماروسا، دو بازیگر زن در نقش دو هم عروس در سطح شهر شیراز دیده می شوند و همیشه با هم در کل کل و رقابت هستند و هدف از این آیتم معرفی اصطلاحات شیرازی است.

خوانش از روی متن و معرفی محله های قدیمی شیراز در بخش خودمونی گاه دیدنی است.

این مجموعه جمعه ها ساعت 22 از شبکه فارس پخش می شود.

تهیه کننده، تدوینگر و کارگردان مجید پایدار، مدیر تصویربرداری و بازیگردان صمد فرهنگ، صدابردار شکراله داموغ، نویسندگان محسن قانع فرد، حسن فلاح زاده، الهام بهرامی شاد، الهام کشاورزی، حمید اخباری، مهرداد نعمت الهی، مهرزاد حاتمی، مهدی سعادت فر، مدیرتولید علی پیام، منشی صحنه نسیم شناور، گریم بیژن منوی ونسیم شناور، تیتراژ انیمیشن فاطمه بهمنی زاده، حمید سجادی، آهنگساز محمد قانع فرد، طراح لباس سمیه کاری، عکاس و فیلمبردار پشت صحنه فاطیما پوریار، دستیارتصویر امین رضایی، بازیگران حسن فلاح زاده، محسن قانع فرد،الهام کشاورزی، مهدی سعادت فر، مجید پایدار، فاطمه سعیدی کیا، مهرداد نعمت الهی، حامد کارگر، طاهره صادقی، میترا شاه کرمی.