جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

تولید سه قطعه موسیقی در مرکز خلیج فارس - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید سه قطعه موسیقی در مرکز خلیج فارس

قطعات اقلیم، رویای فردا و همیشه منتظر عناوین جدیدترین تولیدات حوزه موسیقی صداوسیمای مرکز خلیج فارس است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خلیج فارس، واحد شعر و موسیقی مرکز خلیج فارس، قطعه« اقلیم» را با آهنگسازی و خوانندگی امین جوزانی، تنظیم معین راهبر، شعری از محمدعلی قویدل در ساختار محلی و موضوع پاپ با مدت زمان 3:10 دقیقه تولید و ساخته است.

همچنین قطعه "رویای فردا" با موضوع همدلی به مدت زمان 3 دقیقه با آهنگسازی و تنظیم مهدی آرامباش، شاعر و خواننده ناصر زرجام در ساختار محلی توسط واحد شعر و موسیقی صداوسیمای خلیج فارس تولید شده است. 

 قطعه «همیشه منتظر» نیز با موضوع انتظار و مهدودیت با آهنگسازی مهدی آرامباش، تنظیم عمران طاهری، شعری از مهدی دمی زاده به خوانندگی رضا نصیری، در ساختار ایرانی محلی و مدت زمان 3 دقیقه توسط واحد شعر و موسیقی صداوسیمای خلیج فارس تولید شده است. 

alt

یادآور می شود سه اثر تولید شده در واحد شعر و موسیقی صداوسیمای خلیج فارس، ضمن تصویب در مرکز موسیقی و سرود سازمان صدا و سیما مجوز پخش از شبکه های سراسری را نیز دریافت کرده است. همچنین این واحد چندی پیش نیز با تولید اثر "صدای خاطره" موفق شد بدلیل داشتن جذابیت رسانه ای این اثر برای مخاطبان جوان و اجرای مطلوب موسیقی و خواننده تحت عنوان اثر منتخب مردادماه 92 شناخته شود و برای بهره برداری و پخش در اختیار شبکه های رسانه ملی قرار گیرد.