سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

تولید صندوقچه اسرار در گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید صندوقچه اسرار در گلستان

تولید صندوقچه اسرار در گلستان

تولید صندوقچه اسرار در گلستان

تله فیلم صندوقچه اسرار به سفارش سیمای استا ن ها در شبکه استانی مرکز گلستان تهیه و تولید شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گلستان، این فیلم تلویزیونی به مدت 91 دقیقه به تهیه کنندگی و کارگردانی سید مهدی عابدینی ساخته شده است.

صندوقچه اسرار داستان تلاش دو نوجوان به نام های پدرام و نادر است که به همراه پدربزرگشان به دنبال یافتن امانت خانوادگی که در داخل یک صندوقچه هست و داماد خانواده به اشتباه این صندوقچه را به یک سمسار می فروشد و در همین ضمن سمسار فوت می کند و صندوقچه دست به دست فروخته می شود که در مسیر جست و جو با ماجراهای جالبی روبرو می شوند و ... ادامه داستان.

مدیرتصویر برداری حمیدرضا اسماعیل پور، مدیر تولید محمد درویشی، موسیقی مرتضی ملک محمودی، تدوین و صداگذاری و مشاور تولید حمید رضا زرگرانی وامین شریفی ، صدابرداران فرشاد مهدی نیا و حمید فقفوری، مجری حسن آهویی، نویسنده محمد باقری نیکو و بازیگران: جمشید جهانزاده، کاظم افرندنیا، زهرا امامی، نیما صفار، هوشنگ صلبی، مهشید نوری و مسلم اسماعیلی و بازیگران نوجوان پدرام پروانی و محمد امین سیبانی و ...می باشند. 

ساخت این تله فیلم از سال 93 آغاز شد و سال 94 به کار خود پایان داد و قابل پخش از شبکه استانی و سراسری می باشد.

همچنین تله فیلم صندوقچه اسرار جواز حضور در بیست و نهمین جشنواره بین المللی کودک و نوجوان و چهل و پنجمین جشنواره فیلم رشد در تهران را کسب کرده است.