جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

تولید فیلم تلویزیونی "چندگرم شانس" در مرکز گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید فیلم تلویزیونی "چندگرم شانس" در مرکز گلستان

تولید فیلم تلویزیونی "چندگرم شانس" در مرکز گلستان

تولید فیلم تلویزیونی

فیلم تلویزیونی "چندگرم شانس" به کارگردانی و تهیه کنندگی سیدپژمان سید اسراری با موضوع اجتماعی به مدت 65 دقیقه در صدا و سیمای مرکز گلستان تهیه  شده است و در مرحله تدوین قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گلستان، این فیلم داستانی با ژانرکمدی- بومی زندگی فردیست به نام نادر که همیشه آینده و خوشبختی خود و خانواده اش را در ریسک و شانس جستجو می کند، اما همیشه در این مسیر ناکام می مونه یکی از این روزا بر حسب اتفاق با دیدن یک پیام بازرگانی متوجه قرعه کشی ماهیانه شرکت چایی می شود که پایان هر ماه از بین خریداران محصولاتش به اندازه وزن طرف اسکناس هزارتومانی میدهد، در دو روز باقی مانده این ماه تصمیم می گیره کارتون های چایی زیادی را خریداری کند و اما این بار شانس او میگرد و در قرعه کشی برنده می شود ولی زندگی او وارد چالش جدیدی می شود و این کارتی که برنده شده بود گم میشود و ادامه ماجرا که چالش های جدیدی شروع می شود و ...

تدوین و صداگذاری آن را سعید تنگستانی، مدیر تصویربرداری آن را نیما صمدی، مدیر تولید پگاه سیداسراری، برنامه ریز این برنامه مهدی شاهسواری، نویسنده روح ا... نوری بر عهده دارند.

بازیگران حامد محمدخانی، علیرضا گالش، فاطمه مزرعی، ایمان جهانگیری، فاطمه سیداسراری و....می باشند.