جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

تولید محتوای تأثیرگذار و آینده پژوهی لازمه فعالیت رسانه ای - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید محتوای تأثیرگذار و آینده پژوهی لازمه فعالیت رسانه ای

تولید محتوای تأثیرگذار و آینده پژوهی لازمه فعالیت رسانه ای

 

مدیرکل مرکز چهارمحال و بختیاری توجه به سلیقه مخاطب و تولید محتوای باکیفیت و تأثر گذار را لازمه موفقیت در عرصه رقابت رسانه ای عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری: آقای عظیمی با حضور در دوره منطقه ای «مستند رادیویی پیشرفته» که در مرکز چهارمحال و بختیاری در حال برگزاری است با اشاره به پیشینه رادیو و جایگاه آن نزد مردم گفت: در گذشته پیش از ورود تلویزیون و رسانه دیداری، رادیو منشأ تحولات در دنیا و رسانه مرجع بود و در عصر کنونی نیز با تولید محتوای اثربخش و استفاده از ابزارهای نوین، می تواند نقش مهمی در جذب آگاهی بخشی و رضایتمندی مخاطبان داشته باشد. 

وی به تنوع و تعدد رسانه های دیدرای، شنیداری و فضای مجازی و دشواری رقابت در این عرصه اشاره و خاطرنشان کرد: با بهره گیری از توان نیروهای متخصص، متعهد و با انگیزه و توجه به خلاقیت و نوآوری و آینده پژوهی می توان در عرصه رسانه حرف هایی برای گفتن داشت.

 دکتر رضوی نژاد، مدرس این دوره آموزشی نیز با تأکید بر ضرورت آموزش و لزوم به روز شدن اطلاعات برنامه سازان و همکاران رسانه ای گفت: آموزش مسیری روشن و چراغ راهی برای تداوم و توفیق فعالیت رسانه ای از لحاظ تولید محتوا و فکر و ایده است.

دوره آموزشی «مستند رادیویی پیشرفته» به صورت منطقه ای با حضور 30 نفر از همکاران مراکز اصفهان، قم، چهارمحال و بختیاری، لرستان و رادیو معارف به مدت پنج روز به میزبانی مرکز چهارمحال و بختیاری برگزار می شود و شرکت کنندگان آموزش های لازم را زیر نظر دکتر بهروز رضوی نژاد فرا می گیرند.