جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

تولید مسابقه تلویزیونی رزم آوران (3 ) در شبکه باران - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید مسابقه تلویزیونی رزم آوران (3 ) در شبکه باران

گروه تولید سیمای مرکز گیلان مسابقه تلویزیونی رزم آوران 3 را در مركز آموزشي سيد الشهداي نيروي دريايي سپاه در زيباكنار تهیه و تولید می نماید.

این برنامه درقالب مسابقه و در15  قسمت 45 دقیقه ای طراحی شده است، در هر قسمت چند شرکت کننده از یگان های نظامی استان های مختلف کشور دردو گروه مجزا مراحل و موانع عملیاتی بسیار پیچیده و دشواری را پشت سر می گذارند وکارشناسان نظامی باتوجه به نحوه ی عملکرد آنها امتیازاتی را به هردو گروه اختصاص می دهند و در پایان گروهی که بیشترین امتیاز را کسب نماید برنده ی مسابقه می گردد، این رقابت ها با هدف انعکاس میزان آمادگی و توانایی های فردی و گروهی نظامیان جمهوری اسلامی ایران می باشد.

عوامل برنامه :

تهیه کننده محمد جعفری / کارگردان :علی حلوی / کارشناس و داور نظامی : نقی درجزی/ تصویربرداران : رضا پیشه احسان،  امیر نوربخش، مازیار بهروز/ دستیاران تصویر: رامین مرتضایی ، مرتضی رفعتی / تدوین: سید مصطفی نبوی / جلوه های ویژه : سرهنگ پاسدار عیسی علیزاده / منشی صحنه : جلال خاکپور.

لازم به ذکر است مسابقه رزم آوران (1) نیز درسال 89 توسط گروه بسیج مرکز گیلان در سطح استان تهیه و تولید شد و در ارزیابی شبکه 2 سیمای جمهوری اسلامی ایران مورد قبول قرار گرفت و در مهر ماه سال 89 نیز از این شبکه سراسری پخش گردید که مورد استقبال زیادی از هموطنان قرار گرفت.

مسابقه تلویزیونی رزم آوران (2) نیز درسال 90 در 10 قسمت 45 دقیقه ای تهیه شد با این تفاوت که این مسابقه در سطح یگان های رزمی کشور برگزار شد. که در هر قسمت یکی از یگان های نظامی مستقر در استان و یا کشور در قالب دو تیم سه نفره در دو مرحله میدانی و عملیاتی با هم به رقابت پرداختند. این مسابقه در هفته دفاع مقدس پخش شد.

alt

alt