سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

تولید مستند خبری "امام جمعه آتش به اختیار" - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید مستند خبری "امام جمعه آتش به اختیار"

تولید مستند خبری

 

خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اصفهان مستندی را با نام " امام جمعه آتش به اختیار " با موضوع زندگی حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ حسین مومن پور امام جمعه سابق دهاقان به تصویر کشیده است .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اصفهان در این مستند به زندگی حجت الاسلام والمسملین حاج شیخ حسین مومن پور پرداخته شده است.

حجت الاسلام والمسملین مومن پور امام جمعه سابق دهاقان یکی از فرماندهان آتش به اختیار اقتصاد ایران بود.

پدر بزرگوار شهیدان محمود و علی مومن پور به علت کهولت سن و ایست قلبی اولین روز از شهریور 1397 در گذشت و پیکر این مجاهد فی سبیل الله بر روی دستان مردم شهید پرور و مسوولان در حسینیه اعظم دهاقان تشییع و در قطعه ایثارگران باغ فردوس به خاک سپرده شد.

فعالیت های خیرخواهانه ی ارزنده ای از این مجاهد فی سبیل الله به جا مانده است.

کمک به ازدواج جوانان با تاسیس کانون پیوند مهر، خانه دار کردن دو هزار و پانصد مستضعف و ساخت بیمارستان دهاقان با وسعت 18 هزار متر مربع از جمله کارهای خیر پدر بزرگوار شهیدان محمود و علی مومن پور در شهرستان دهاقان است که خود از این امکانات بهره ای نبرد.

این مستند به تهیه کنندگی سید محسن طباطبایی، نویسنده متن و راوی لیلا اعظمی ، تصویربردار جواد استکی و تدوین و گرافیک مرضیه ملک محمد در خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اصفهان در دو قسمت 5 و 20 دقیقه ای تولید شده است.