جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

تولید مستند "شام دلتنگی" در شبکه استانی سیمای مرکز بوشهر - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید مستند "شام دلتنگی" در شبکه استانی سیمای مرکز بوشهر

تولید مستند

 

"مستند شام دلتنگی "روایتگر زندگی و فعالیتهای محمود موجی شاعر و نوحه سرای اهل بیت از شبکه استانی سیمای مرکز بوشهر تولید می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز بوشهر ، مستند شام دلتنگی یک مستند پرتره است که به فعالیت های محمود موجی شاعر اهل بیت در زمینه نوحه سرایی ایشان می پردازد . در این مستند مهمترین نوحه های ایشان با اجرای نوحه خوان های مختلف در مساجد بوشهر به تصویر کشیده می شود و همچنین در خصوص راز ماندگاری و محبوبیت این نوحه ها در این مستند صحبت می شود.

در این مستند اشاره ی تصویری گذرایی به زندگی ایشان اعم از زندگی خصوصی ، سبک زندگی و نظرات کوتاه دیگران از جمله همسر ، فرزندان ، دوستان و همکاران در مورد وی صورت می گیرد . محل ضبط و تصویربرداری این مجموعه مکان های متعدد در بوشهر مانند منزل ، محل کار ، حسینیه سید محمد کوی سنگی ، مسجد دهدشتی و ... می باشد .

این مستند به مدت 52 دقیقه به  نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی محمدرضا خسروی و تصویربرداری عبدالکریم خلیفه و مسعود جعفر زاده تولید می شود.

محمود موجی در حال حاضر عنوان مطرح ترین نوحه سرای اهل بیت در بوشهر می باشد و بیش از 100 نوحه برای سینه زنی بوشهر سروده است .