جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

تولید نماهنگ‌های جدید مراکز استانی ویژه ایام انتخابات - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید نماهنگ‌های جدید مراکز استانی ویژه ایام انتخابات

تولید نماهنگ‌های جدید مراکز استانی ویژه ایام انتخابات

 

 

14 عنوان موسیقی تصویر و نماهنگ جدید از تولیدات کیفی مراکز استان‌ها برای پخش از شبکه‌های سراسری و استانی تولید شده است.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، با توجه به نزدیک شدن به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، شبکه‌های استانی رسانه ملی با تولید برنامه‌های مختلف، سعی در انجام رسالت خود به عنوان رسانه‌ای برای همه مردم ایران دارند.
بر این اساس 14 عنوان موسیقی تصویر و نماهنگ جدید از تولیدات کیفی مراکز استان‌ها که مجوز پخش از همه شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی را دارند از سوی معاونت امور استان‌ها در اختیار دیگر معاونت‌های سازمان قرار گرفته است.
این تولیدات شامل نماهنگ‌های «پیمان وحدت» تولید مرکز همدان، «حماسه‌ای دیگر» تولید مرکز کرمانشاه، «روز سرنوشت» ساخته شده در مرکز کهگیلویه و بویراحمد، «رود خروشان» از تولیدات مرکز خراسان شمالی، «انتخاب اول» کاری از مرکز چهارمحال و بختیاری، «صبح حضور» تولید مرکز زنجان، «من ایرانیم» ساخته شده در مرکز خوزستان و «آهنگ پیروزی» تولید مرکز آبادان است.
همچنین موسیقی تصویرهای «روز انتخاب» تولید مرکز آذربایجان شرقی، «پرچم ایرانی» از مرکز خراسان رضوی، «حماسه انتخاب» ساخته شده در مرکز لرستان، «ایران عاشق» تولید مرکز اصفهان، «حماسه انتخاب» کاری از مرکز گیلان و «ایران عاشق» تولید صدا و سیمای استان مرکزی هم جزو این تولیدات هستند.