جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

تولید نمایش تک قسمتی آیریلیق در رادیو اردبیل - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید نمایش تک قسمتی آیریلیق در رادیو اردبیل

"نمایش رادیوئی آیریلیق" روزهای جمعه به مدت 30 دقیقه از ساعت 20:30 الی 21 از شبکه استانی صدای مرکز اردبیل پخش می شود که خلاصه داستان آن بدین شرح می باشد.

دختران پیرزن قصه ما، پس از ازدواج هر کدام زبان به شکوه و شکایت گشوده و از زندگی خودشان اظهار ناراحتی و پشیمانی می کنند و هر کدام از شغل، رفتار، وسواسی و ... همسران خود برای مادرشان صحبت می کنند.

مادرشان با آنها درد دل کرده و آنها را به صبر و تحمل و توکل بر خدا دعوت می کند و در نهایت در حین درد دل با مادرشان، پدر صحبت های آنها را شنیده ناراحت می شود و داماد های خودش را جمع کرده و خواسته که دخترانش را طلاق دهند و هر کدام از دامادها رفتارهای خود را توجیه کرده و ...

این برنامه سعی در ایجاد سرگرمی بین مخاطبان و روحیه نشاط و شادی بین آنها دارد و در صورت وجود مناسبت های خاص؛ نمایش ها به صورت موضوعی اجرا می شوند و مسائل اجتماعی، خانوادگی و فرهنگی را در قالب نمایش برای هم استانی ها مطرح می کند.

نمایش رادیوئی آیریلیق در جهت بررسی و تبیین خصلت های نیکوی انسانی و اخلاقی تولید و پخش می شود و سعی دارد خصلت های نیکو را در قالب نمایش به مخاطبان القاء نماید.

alt

عوامل برنامه:

تهیه کننده و کارگردان : امین رسولی ، نویسنده: سولماز ملکی

بازیگران: ناصر جعفری، حسین نوروزاده، فاطمه سیمزاری، پریسا صدایی آذر، لیلا قدیران، قاسم لطفی، فرشید زبوری، الهه حبیب زاده، اسماعیل بابایی، قاسم لطفی، سولماز ملکی

صدابردار: قاسم لطفی