سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

تولید و پخش بیش از 10 هزار دقیقه برنامه از شبکه خاوران ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید و پخش بیش از 10 هزار دقیقه برنامه از شبکه خاوران ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب

 

شبکه خاوران تولید و پخش  بیش از 10 هزار دقیقه برنامه ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در دستور کار دارد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی ،مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت در جمع اصحاب رسانه استان با بیان اینکه انقلاب ما یک انقلاب فرهنگیست گفت : صدا و سیما به عنوان مهمترین دستگاه فرهنگی وظیفه شناساندن انقلاب به نسل جدید را برعهده دارد.

مهندس آینه دار گفت : صدا و سیمای مرکز در راستای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تولید و پخش بیش از 10 هزار دقیقه برنامه را در دستور کار دارد.

وی گفت : تاکنون بخشی از این برنامه ها پخش شده و بخشی در حال تهیه و تولید است.

مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی ضمن اشاره به  بیش از 50 عنوان برنامه مختلف فرهنگی ،اجتماعی و سیاسی گفت: تولید ۵ هزار دقیقه برنامه تلویزیونی از جمله ۵ مستند در خصوص شخصیت های تأثیر گذار استان در شکل گیری انقلاب ، 30 برنامه تحلیلی ، ۳۶ میز گرد در زمینه دستاوردهای انقلاب را از  تولیدات سیمای خاوران عنوان کرد.

مهندس آینه دار در ادامه افزود: تولید بیش از 59 برنامه رادیویی ،26 گزارش و مستند خبری ،20 موشن گرافیک ،10 اینوگراف و 8 قطعه موسیقی را از تولیدات حوزه رادیو،خبر،فضای مجازی و موسیقی مرکز عنوان کرد.

شبکه خاوران پل میان مردم و مسئولان

مدیرکل مرکز خراسان جنوبی  همچنین با بیان اینکه میکروفن باید بین مردم باشد گفت: پیگیری و برسی مشکلات مردم جز اهداف شبکه خاوران است و در برنامه های روتین این شبکه  قرار دارد.

مهندس آینه دار افزود : مسئولان هم باید فرصت و تریبون کافی برای پاسخگویی به مشکلات مردم را در اختیار داشته باشند که شبکه استانی تلاش کرده تا این مهم را در شبکه استانی محقق شود.

وی ضمن اشاره به برنامه بازتاب به عنوان مهمترین برنامه سیمای خاوران که مطالبات مردمی را پیگیری می کند گفت: رادیو خاوران هم در  برنامه های  پرسمان ،میز خدمت،شهر به شهر  و برنامه صبحگاهی رادیو پیگیر مطالبات و خواسته های مردمی است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز با بیان اینکه این روزها سبد رسانه ای مردم  از راه های مختلف تامین می شود گفت: کار در عرصه رسانه و تولید محتوا برای مخاطب این روزها به  آسانی گذشته نیست اما خوشبختانه طی نظر سنجی های اخیر شبکه خاوران توانسته در زمینه رضایت و جذب مخاطب موفق ظاهر شده است.

مهندس آینه دار گفت :شبکه خاوران در 6 ماه نخست امسال از نظر میزان مخاطب و رضایت مندی مخاطب از میانگین کشوری بالاتر بوده است.