سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

تولید و پخش ویژه برنامه "نازنوروز" ویژه سال تحویل و ایام نورور به صورت زنده از شبکه اصفهان - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید و پخش ویژه برنامه "نازنوروز" ویژه سال تحویل و ایام نورور به صورت زنده از شبکه اصفهان

تولید و پخش ویژه برنامه

 

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، ویژه برنامه ناز نوروز همزمان با جاری شدن آب در زاینده رود با حضور مردم اصفهان و میهمانان نوروزی از کنار پل تاریخی خواجو به صورت زنده با اجرای خوانندگان اقوام اصفهانی و ایرانی ، خوانندگان ملی و استانی و بازیگران ملی و اصفهانی که در سطح ملی شهرت دارند ، همچنین معرفی چهره بین المللی علمی اصفهان آقای دکتر میرزائیان جراح مغز و اعصاب و ساکن آلمان که از شاگردان پرفسور سمیعی می باشند از شبکه اصفهان پخش شد.

معرفی آداب و رسوم اقوام گرجی ، بختیاری و قشقایی که در استان اصفهان زندگی می کنند همراه با دعوت از خوانندگان این اقوام ، شاهنامه خوانی ، قصیده سرایی در مدح حضرت علی(ع) ، دعوت از اساتید و هنرمندان جوان طنز پرداز اصفهان آقایان حسن اکلیلی ، قدرت الله ایزدی به همراه فرزندانشان در جهت تکریم مقام والای پدر از دیگر بخش های این برنامه بود.

تهیه و پخش گزارش هایی از اقوام مختلف ساکن در اصفهان و شور و نشاط و ساده زیستی در ایام نوروز ، ارتباط با یادمان شهید حججی در شهرستان نجف آباد ، ارتباط با گلستان شهدا در لحظات پایانی سال و همچنین ارتباط با میدان امام(ره) و اجرای موسیقی و تواشیح ، دعوت از خوانندگان اقوام کُرمانچی ، عرب ، گیلانی و خوانندگان از جمله آیتم های قابل توجه در این برنامه بود.

نشست اقوام مختلف ایرانی کنار هم در لحظه سال تحویل و اجرای برنامه توسط مجریان اصفهانی آقایان محمدامین صادقی و محسن دلیران از شاخص های مهم این برنامه بود.

ویژه برنامه ناز نوروز به مدت 360 دقیقه از ساعت 20:30 چهارشنبه 29 اسفند ماه سال 1397 به صورت زنده از شبکه اصفهان پخش شد.

در ایام نوروز امسال هم ویژه برنامه "ناز نوروز" هر شب ساعت 20:30 الی 22 با رویکرد انعکاس حال و هوای نوروزی شهر و شهرستان های استان اصفهان و ایجاد نشاط و شادابی به صورت زنده پخش می شود.

دعوت از چهره های فرهیخته استان ، نظیر دکتر آذر و هنرمندان دوبله ، طنز پرداز و استندآپ جوان اصفهان  ، معرفی جاذبه های گردشگری شهرستانها و ورزشکاران موفق ملی اصفهان که در سال 97 موفق به کسب عنوان شده اند ، معرفی کارآفرین موفق و دعوت از خوانندگان اصفهانی از بخش های این برنامه می باشد.

جاذبه های گردشگری خور و بیابانک ، نجف آباد ، شاهین شهر ، خمینی شهر و کاشان به عنوان آیتم معرفی شهرستانهای اصفهان در این برنامه می باشد.

تهیه کننده حسین حقیقت ، کارگردان شهرام ابراهیمی ، هماهنگی مهدی توکلی و علی قاسمی منش ، اجراء محمدامین صادقی و امیرحسین حاج رحیمیان ، تصویربرداران علیرضا امین منش ، علی قاسمی منش ، ایرج نریمانیان ، مسعود افقری ، دانش تاجمیر ریاحی ، تدوین هادی اعرابی.