سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۶ مهر ۱۴۰۰

تولید و پخش 31463 دقیقه برنامه با موضوع چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید و پخش 31463 دقیقه برنامه با موضوع چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

تولید و پخش 31463 دقیقه برنامه با موضوع چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

 

420 نفر از کارکنان رسانه ملی در استان فارس در قالب 90 تیم کاری حضور گسترده فارسیان فرهیخته را به سمع و نظر مردم دنیا رساندند.

نود تیم رسانه ملی شامل دوازده گروه تلویزیونی، چهارگروه رادیویی، دو گروه فضای مجازی و دوازده تیم پشتیبانی فنی و شصت گروه خبری در اقصی نقاط فارس در تلاش بودند وتوانستند افزون بر 31463 دقیقه برنامه تولید و پخش کنند  720 محتوا در فضای مجازی در قالب پوشش بهمن تماشایی از طریق تلویزیون اجتماعی با موضوع چهل سالگی انقلاب اسلامی از صدا وسیمای فارس را منتشر کنند.

سهرابی مدیرکل صدا وسیمای فارس  گفت: مرکز فارس با استقرار نیروهای تولیدی در ده نقطه از شهر شیراز و 15 شهرستان فارس حضور انقلابی مردم فارس در این جشن ملی را به گونه 8 قاب زنده و همزمان در سیمای فارس به تصویر کشید و با شبکه های سراسری ، ملی و فراملی ( شبکه های یک، دو، سه، چهار، پنج، خبر، قرآن، افق، آموزش، شما، ورزش، پرس تی وی، الکوثر، العالم و جام جم) افزون بر 123 مرتبه به مدت 273 دقیقه ارتباط برقرار کرد.

همچنین 30 مرتبه با شهرستان های فارس از جمله شهرستان های استهبان، داراب، کازرون، فیروزآباد، صفاشهر، فسا، جویم، مرودشت، سپیدان، لامرد، نی ریز که 40 دقیقه این ارتباط به صورت اینترنتی بوده است

سهرابی افزود: مدیریت این مرکز با برنامه ریزی منسجم و جلسات روزانه عملیاتی مدیریت پیام ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به کارگیری 420 نفر از کارکنان در قالب 90 تیم رسانه ای تولیدی فنی به همراه تمام امکانات لازم از صبح 22 بهمن  97 در محل مامویتشان آماده بودند و برنامه زنده " روز خوب پیروزی" را باحضور هنرمندان، انقلابیون، کارشناسان ویژه با هدف ترغیب برای حضور حداکثری مردم، آغاز کرد و حضور انقلابی فارسیان فرهیخته را تا ساعات پایانی شب ادامه دهد.

سهرابی مدیرکل صدا و سیمای فارس با اشاره به اینکه امسال نیز چون سال گذشته، حضور پرشور مردم شهرستان های کازرون و جهرم از دقایق اولیه پخش مستقیم شد.

سهرابی در پایان گفت: بحمدالله مراسم باشکوه راهپیمایی 22 بهمن به ویژه زیرباران رحمت الهی در فارس پرشورتر از سال های قبل برگزار و انعکاس داده شد وتلاش همکاران هنرمندم در روز 22 بهمن به اوج خود رسید. بیشترین حضور در شبکه های ملی و فراملی به فارس اختصاص پیدا کرد و حضور انقلابی مردم فرهیخته فارس در قاب های متنوع شبکه  های جمهوری اسلامی ایران در اقصی نقاط  جهان تماشایی بود.