سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

تولید و پخش 5760 دقیقه ویژه برنامه روز قدس در صدای مراکز استان‌ها - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید و پخش 5760 دقیقه ویژه برنامه روز قدس در صدای مراکز استان‌ها

تولید و پخش 5760 دقیقه ویژه برنامه روز قدس در صدای مراکز استان‌ها

 

صدای مراکز استان‌ها در روز قدس امسال با تولید و پخش 5 هزار و 760 دقیقه برنامه و هزاران ساعت گزارش و ارتباط زنده، سهم عمده‌ای در انعکاس فریاد ملت ایران علیه ظلم صهیونیست‌ها داشتند.

به گزاش روابط عمومی معاونت امور استان‌های صدا و سیما، صدای مراکز استان‌ها در روز جهانی قدس با پوشش مناسب راهپیمایی گسترده مردمی در اقصی نقاط کشور، سهم مهمی در انعکاس فریاد ملت ایران علیه ظلم و ستم رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی داشت.

بر این اساس 33 ویژه برنامه به نام‌های «فریاد بیداری»، «حماسه مقاومت»، «سلام بر قدس»، «قبله بیداری»، «بیت‌المقدس»، «روز بیداری»، «روز اسلام»، «یک جمعه یک جهان» و ... در صدای مراکز استان‌ها تولید شد که مجموع زمان آنها 5 هزار و 760 دقیقه بود.

همچنین در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان یعنی روز قدس، مخاطبان رادیو شنونده 326 ارتباط گزارشی در 33 مرکز استانی با شهرهای مختلف هر استان بودند که مدت زمان مجموع آنها هزار و 339 دقیقه بود.

117 ارتباط گزارشی 33 مرکز استانی با شبکه‌های سراسری با مدت زمان مجموع 694 دقیقه و 212 ارتباط گزارشی و استودیویی مراکز با یکدیگر با مدت زمان مجموع هزار و 252 دقیقه، دیگر فعالیت صدای مراکز استان‌ها به شمار می‌رود.

در این ارتباط همچنین می‌توان به پخش پیام تلفنی مسئولان استانی در ویژه برنامه‌ها و پخش پیام دعوت مراجع تقلید به شرکت در راهپیمایی روز قدس توسط صدای مراکز اشاره کرد.

علاوه بر این در روز قدس امسال شاهد ارسال مرتب تصاویر به منظور بارگذاری در رادیونمای استان‌ها بودیم.