سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

تولید چهار نماهنگ مناسبتی در زنجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید چهار نماهنگ مناسبتی در زنجان

چهار نماهنگ با عنوان های نماهنگ غواصان، نماهنگ یاشا وطن، نماهنگ بهار و نماهنگ یاشا زنجان در واحد سیمای مرکز زنجان تهیه شده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان، نماهنگ غواصان به دلاوری های غواصان دریا دل زنجان در هشت سال دفاع مقدس می پردازد که نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی حسن دهقان، خوانندگی بابک قدمایی، آهنگسازی حسن ترکاشوند و شعر عبدالله مرادی به مدت 5 دقیقه تولید شده است.

نماهنگ یاشا وطن، با مضمون عنوان سال حماسه اقتصادی و حماسه سیاسی ساخته شده و به مسائلی همچون دفاع مقدس، انقلاب اسلامی، اقتصاد و انرژی هسته ای و... می پردازد. نویسنده و کارگردان: حسن دهقان، خواننده بابک قدمایی، آهنگساز حسام ناصری، شاعر عبدالله مرادی است.

نماهنگ بهار به آیین های نوروزی آذربایجان که از فصل زمستان شروع می شود و به سفره هفت سین ختم می شود در این نماهنگ آیتم هایی همچون تکم گردانی، آق قویون و قره قویون، آبریزان، چهارشنبه سوری، قاشق زنی و... به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی حسن دهقان، آهنگسازی التفات داودی ساخته شده است.

همچنین نماهنگ یاشا وطن که به مسائل ملی و بومی با محوریت زنجان و آثار فرهنگی، اقتصادی، گردشگری و.. استان زنجان را به نمایش در می آورد این نماهنگ هم به تهیه کنندگی حسن دهقان، خوانندگی و آهنگسازی التفات داودی و شعر عبدالله مرادی ساخته شده است.

alt

alt