سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

تولید 13 قسمت از انیمیشن « پایگاه مرزی» در مرکز مهاباد - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید 13 قسمت از انیمیشن « پایگاه مرزی» در مرکز مهاباد


13 قسمت از مجموعه انیمیشن «پایگاه مرزی» که در 26 قسمت 11 دقیقه ای با موضوع دفاع مقدس در واحد انیمیشن مرکز مهاباد تهیه می شود به پایان رسیده است.

این مجموعه انیمیشن دو بعدی که با تکنیک سل دیجیتال تهیه می شود داستان آن اتفاقات پیرامون پایگاه مرزی نسبتاً کوچک در مناطق مرزی کشورمان با عراق در دوران دفاع مقدس است که از مهمترین وظیفه نیروهای این پایگاه به فرماندهی حاج اکبر عملیات های گشت زنی، شناسایی و تخریب در عمق مواضع دشمن می‌باشد. آن سوی رودخانه‌ی مرزی نیزپایگاه دشمن به فرماندهی سروان ابوخردل و دو جاسوس ساده لوح اما بدجنس (ستوان بن مجبور و خلوان بن شوت) قرار دارد.

درگیری و مبارزه نیروهای دو پایگاه دستمایه داستانهای شیرین، ساده و کودکانه این مجموعه با مضامینی چون ایمان، اخلاص، توکل، ایثار، شجاعت و دلاوری، هوشیاری و ... رزمندگان اسلام می باشد.

آشنایی و تعمیق دلبستگی مخاطب (کودک و نوجوان) با فرهنگ دفاع مقدس و تبیین ایثار و رشادتهای رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس از اهداف تهیه این مجموعه می باشد.

عوامل: تهیه کننده و کارگردان: ناصر قنبری /نویسنده: کامران یوسفی /طراح شخصیت: پژمان علی پور و ناصر قنبری /استوری برد و طراح کلید: ناصر قنبری /رنگ آمیزی رایانه ای: حسین گرمسیری، نرمین قاضی / طراح بک گراند: بهار قاضی، پژمان علی پور / ناظر کیفی: یوسف صدیق

alt

alt