سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

تولید 16 قطعه موسیقی در مرکز خراسان شمالی - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید 16 قطعه موسیقی در مرکز خراسان شمالی

16  قطعه موسیقی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی مورد تصویب شورای موسیقی و سرود سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان شمالی امیر بدیعی مسئول واحد شعر و موسیقی مرکز خراسان شمالی گفت : واحد شعر و موسیقی مرکز موفق شد با تولید 16 قطعه موسیقی تعهد خود را در سال 91 به طور کامل انجام دهد .

وی افزود : این قطعات موسیقی شامل 10 قطعه در ساختار محلی ایرانی ، یک قطعه در ساختار پاپ ، یک قطعه در ساختار تکنوازی و چهار قطعه در ساختار  ارکسترال  است که مجوز پخش از شبکه های سراسری صدا وسیما را کسب کرد.

وی خاطر نشان کرد : از 16 اثر موسیقی مورد تصویب شورای موسیقی و سرود سازمان 8 قطعه مورد تشویق این شورا قرار گرفت که یک قطعه از آن نیز با عنوان (( بی بی )) به عنوان موسیقی برتر بهمن ماه این سازمان معرفی شد .

وی  عنوان کرد از افتخارات مهم این واحد تولید 4 قطعه موسیقی با عناوین با موضوع سفر مقام معظم رهبری به خطه خراسان شمالی به سفارش مرکز موسیقی و سرئد سازمان علاوه برتعهدات مرکز عنوان کرد .

وی تصریح کرد : در سال 92 تعداد 16 قطعه موسیقی به عنوان تعهد مرکز ابلاغ شده که امیدواریم بتوانیم در شش ماهه نخست سال به تعهد خود عمل کنیم .

alt