سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

تولید 2 سریال و سه تله فیلم در صدا و سیمای گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید 2 سریال و سه تله فیلم در صدا و سیمای گلستان

تولید 2 سریال و سه تله فیلم در صدا و سیمای گلستان

 

مدیر کل صدا و سیمای گلستان در نشستی به تشریح برنامه‌های تلویزیونی سال 98 پرداخت.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، مدیر کل صدا و سیما با اشاره به توجه جدی به تولیدات نمایشی در مراکز استان ها افزود: برآنیم که امسال 5 تله فیلم و یک سریال تلویزیونی در صدا و سیمای مرکز گلستان تولید کنیم.

منتظر حجت در ادامه بیان داشت : مراحل تولید سه تله فیلم خط و نشان ، یک ضریح پر از پول (شعری برای قاسم) و نبض نگاه از 15 اردیبهشت در گرگان کلید خورده و هم اکنون در حال ضبط آن در مناطق مختلف استان هستیم و امیدواریم تا 15 خرداد ضبط هر سه تله فیلم به پایان برسد.

 وی افزود:  همچنین با توجه به تدوین همزمان  این سه تله فیلم همراه با مراحل  تصویربرداری، این تله فیلم ها در انتهای خرداد ماه آماده و از شبکه گلستان  و شبکه‌های سراسری پخش خواهد‌ ‌شد.

منتظر حجت اظهار داشت:  تله فیلم خط و نشان به مدت 90 دقیقه می باشد، این تله فیلم به تهیه کنندگی فهیمه سلیمانی وکارگردانی سید محسن میرحسینی با نگاهی به معضلات اجتماعی و خانواده و موضوع چشم و هم چشمی که خانواده های دیروز و امروز درگیر آن هستند، می پردازد.

تله فیلم نبض نگاه به مدت 90 دقیقه، این تله فیلم به تهیه کنندگی داریوش منتظری و کارگردانی سید مجتبی اسدی پور با نگاهی به معضلات اجتماعی و نگاه جامعه به بانوان بیوه این سرزمین و ایثار گری مادرانه می پردازد؛ موضوعی که شاید مبتلا به بسیاری از خانواده ها در جامعه می باشد.

تله فیلم یک ضریح پر از پول (شعری برای قاسم) به مدت 90 دقیقه می باشد، این تله فیلم به تهیه کنندگی نسرین باستانی و  کارگردانی حسین عامری با نگاهی به آسیب های اجتماعی و خانواده
می پردازد.

وی  به تلاش برای تولید یک سریال 26 قسمتی با توجه به ظرفیت و پتانسیل خوب موجود در استان اشاره نمود و بیان داشت: طرح سریال های سایه هیولا با موضوع محیط زیست و بهمن و باران با موضوع شعار سال و صبا با موضوع مواد مخدر و اعتیاد و چند طرح دیگر آماده و برای طی مراحل تصویب به مرکز سیمای استان ها ارسال شده که ان شاء الله در صورت تصویب و تخصیص بودجه به مرحله تولید می رسد.

مدیر کل صداو سیما ضمن اشاره به پتانسیل مناسب تولید انیمیشن در استان گلستان افزود: دو طرح مجموعه انیمیشن نیز آماده و برای تصویب به مرکز سیمای استان ها ارسال شده و در صورت تصویب تولید این مجموعه ها کلید خواهد خورد.

منتظر حجت همچنین به آماده سازی 10طرح برای تولید مستند های فاخر در زمینه های کشاورزی، صنعت، گردشگری، اقتصادی و مذهبی اشاره نمود و استان و صدا و سیمای مرکز گلستان را دارای ظرفیت و پتانسیل خوبی برای تولیدات فاخر در ساختارهای مختلف دانست و افزود: ان شاء الله در سال رونق تولید در صدا و سیما نیز با تولید آثار فاخر سعی در جلب رضایت مخاطبان شبکه استانی خواهیم داشت.