سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

تولید 20 آنونس، تیزر و نماهنگ های ویژه انتخابات در شبکه اترک - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید 20 آنونس، تیزر و نماهنگ های ویژه انتخابات در شبکه اترک

به گزارش روابط عمومی مرکز صدا و سیمای خراسان شمالی، با نزدیک شدن به زمان برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، صدا و سیمای خراسان شمالی اقدام به تهیه و تولید آنونس ها، تیزرها و نماهنگ های ویژه انتخاباتی کرده است .

بنا بر این گزارش؛ با توجه به فرارسیدن دوره تهییج و فراخوان رسانه ملی در امر اطلاع رسانی برای برگزاری هرچه با شکوهتر انتخابات پیش رو، صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی نیز در راستای وظایف خود تعداد 20 آنونس، تیزر و نماهنگ های ویژه انتخاباتی در حوزه های رادیویی و تلویزیونی تهیه و آماده پخش کرده است و به فراخور نزدیک شدن به زمان برگزاری این انتخابات پخش خواهد کرد .

در این راستا، سیمای مرکز خراسان شمالی جهت خلق حماسه سیاسی در دوره تهییج افکار عمومی و فراخوان برگزاری این حماسه بزرگ به تولید پنج تیزر یک دقیقه ای و پنج نماهنگ 4 دقیقه ای برای پخش از امروز شنبه در شبکه اترک خراسان شمالی در کنداکتورهای پخش سیما قرار گرفته است .

alt

از دیگر فعالیت های صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی در این راستا و در حوزه صدا، تهیه و تولید 10 آنونس با موضوع صاحبان مشاغل و حرف مختلف اعم از کسبه، راننده و کشاورز و فرهنگی و ... ، تولید آنونسی با موضوع حضور پرشور زنان در عرصه مشارکت سیاسی و انتخابات، تهیه یک آنونس با محوریت مشارکت گسترده جوانان در سرنوشت سیاسی خود و جامعه شان، تولید آنونسی درباره حضور رای اولی ها در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و همچنین تهیه آنونسی از نظرات و دیدگاههای مردم و اقوام گوناگون گنجینه فرهنگ ها با گویش های محلی مردم این خطه از جمله کرمانجی، ترکی، ترکمنی و تاتی برای مشارکت در برپایی و خلق حماسه ای سیاسی است که مجموعه این آنونس ها در شبکه استانی صدای اترک تهیه و تولید شده و علاوه بر پخش از شبکه اترک برای پخش از شبکه های سراسری نیز ارسال شده است.

 لازم به ذکر است آنونس های یاد شده هر یک به طور متوسط دو دقیقه زمان دارد .

گفتنی است آنونس ها، تیزرها و نماهنگ های ویژه انتخاباتی از شبکه های رادیویی و تلویزیونی اترک همزمان با آغاز دوره تهییج و فراخوان از امروز شنبه هجدهم خرداد ماه آغاز خواهد شد .