سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

تولید 4 نماهنگ در خراسان شمالی - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید 4 نماهنگ در خراسان شمالی

4 نماهنگ ویژه سفر رهبر معظم انقلاب به خراسان شمالی تولید شد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز  خراسان شمالی به طور همزمان با سفر مقام معظم رهبری 4 نماهنگ ویژه سفر رهبر معظم انقلاب در سیمای مرکز خراسان شمالی تولید شد.

این نماهنگ ها که با همکاری واحد شعر و موسیقی مرکز و به سفارش مرکز موسیقی و سرود سازمان قطعات آن تولید شده بود  شامل دیدار یار، یاد یار، جشن استقبال و ایران پر نور با موضوع سفر رهبر معظم انقلاب به خراسان شمالی تولید شده است .

نماهنگ دیدار یار خوانندگی سلمان تقدیسی، آهنگ سازی مجتبی ابوالقاسم پور و شعر حمید رضا حسینی به مدت 3 دقیقه 25 ثانیه با تصاویر آمادگی خراسان شمالی از استقبال از رهبر معظم انقلاب و تصاویر استقبال بی نظیر مردم این دیار تصویر گذاری شد .

همچنین نماهنگ های جشن استقبال خوانندگی امیر بدیعی، شعر از حمید رضا حسینی، آهنگ ساز مجتبی ابوالقاسم پور به مدت 3 دقیقه و 36 ثانیه، یاد یار به خوانندگی امیر بدیعی، شعر از حمید رضا حسینی، آهنگ ساز مجتبی ابوالقاسم پور به مدت 3 دقیقه و 12 ثانیه و نماهنگ ایران پر نور نیز بر اساس شعری و خوانندگی فرامرز رستمی در سه زبان، ترکی، کردی و فارسی با موضوع سفر رهبر معظم انقلاب تصویر گذاری شده است و از شبکه های سراسری و شبکه استانی در حال  پخش می باشد . 

alt