سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

تولید 40 قطعه موسیقی و نماهنگ توسط شبکه‌های استانی ویژه انتخابات مجلس - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید 40 قطعه موسیقی و نماهنگ توسط شبکه‌های استانی ویژه انتخابات مجلس

تولید 40 قطعه موسیقی و نماهنگ توسط شبکه‌های استانی ویژه انتخابات مجلس


33 قطعه آهنگ و هفت نماهنگ با تکیه بر تنوع موسیقایی اقوام ایرانی، ویژه ایام انتخابات توسط مراکز استانی صدا و سیما تولید شده است.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، این معاونت با اتکا به ظرفیت‌ و توان تولیدی مراکز استانی، برنامه جامعی در ارتباط با انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال جاری دارد.
بر این اساس تمهیدات لازم برای تولید 33 قطعه موسیقی ویژه و هفت نماهنگ جدید در ارتباط با این موضوع اندیشیده و تولید این آثار از مدتی پیش آغاز شد که طبق زمان‌بندی در نظر گرفته شده و از دو هفته مانده به انتخابات در همه شبکه‌های سراسری پخش می‌شوند.
در این آثار موسیقایی علاوه بر زبان فارسی از گویش‌ها و زبان‌های اقوام مختلف ایرانی هم استفاده شده است.
علاوه بر این از ابتدای سال جاری هم 45 قطعه موسیقی و سرود با موضوعات متنوعی همچون وحدت ملی، اقتدار و استقلال ایران اسلامی توسط مراکز استانی صدا و سیما تولید شده است.
این آثار هم با تراز کیفی عالی، قابلیت پخش از همه شبکه‌های سراسری را دارند و از ابتدای دهه فجر امسال روی آنتن رفته‌اند.
گفتنی است مجموعه هنرمندان استان‌ها به ویژه خوانندگان مقامی، در یوم‌الله 22 بهمن امسال و نیز دوم اسفندماه یعنی روز برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، در شبکه‌های استانی و سراسری حضور موثری خواهند داشت و با اجرای زنده آثار حماسی و انقلابی، فضای شورانگیز فجر انقلاب و حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رأی را جشن خواهند گرفت.