جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

تولید 82 فیلم تلویزیونی در 8 ماه - صفحه محتوایی خبر

 

 

تولید 82 فیلم تلویزیونی در 8 ماه

حبیب الله مازندرانی رئیس مرکز سیمای استان های رسانه ملی در حاشیه بازدید از مراحل ساخت تله فیلم "از راه رسیده " با اشاره به اینکه پارسال 100 تله فیلم در مراکز استان های کشور ساخته و پخش شد افزود: از ابتدای امسال تاکنون 82 تله فیلم در مراکز استان ها ساخته و از شبکه های مختلف پخش شده است.

به گزارش روابط عمومی مرکز صدا و سیمای خراسان شمالی، وی با بیان اینکه تولید این تعداد فیلم در مرکز استان ها بی سابقه بوده است، گفت:  پیش بینی می شود این رقم تا پایان امسال به 120 تله فیلم افزایش یابد.

مازندرانی افزود: تولیدات مراکز استان ها از لحاظ کیفیت و کمیت از رشد خوبی نسبت به قبل برخوردار است .

وی خاطر نشان کرد: صداوسیمای خراسان شمالی با توجه به جوان بودن از رشد تولیدات در بخش های مختلف برنامه سازی برخوردار بوده است .

مازندرانی با اشاره به نقش بی نظیر همکاران مرکز در انعکاس سفر رهبری که آثاری بیاد ماندنی را تولید کردند تصریح کرد: در تولید برنامه باید به همه نقاط توجه شود .

alt

وی همچنین از شرکت 41 اثر برتر مراکز استان ها در جشنواره سیما حقیقت خبر داد و گفت: 7 اثر از آثار ارسال شده تندیس و بقیه دیپلم افتخار و لوح تقدیر جشنواره را کسب کردند.

رئیس مرکز سیمای استان های رسانه ملی همچنین از ارسال 30 اثر مستند مراکز استان ها به جشنواره فجر که بهمن ماه برگزار می شود خبر داد.

مهدوی مدیرکل مرکز خراسان شمالی هم در حاشیه این بازدید گفت: تله فیلم از راه رسیده دومین تله فیلم تولید ی مرکز در سال جاری است .

وی افزود: طی دو سال گذشته 4 تله فیلم در سیمای مرکز خراسان شمالی ساخته و از شبکه های سراسری پخش شد و 2 تله فیلم دیگر مصوب شده است که در صورت فراهم شدن شرایط در سال جاری تولید می شود.

همچنین در ادامه رئیس مرکز سیمای استان ها از معاونت سیمای مرکز خراسان شمالی بازدید کرد. وی در پایان این بازدید با تقدیر از تلاش های مرکز گفت: مرکز صدا و سیمای خراسان شمالی در سفر مقام معظم رهبری خارج از تصور ظاهر شد .

وی افزود: همکاران سیمای مرکز در این سفر آثاری به یادماندنی و ارزشمند تولید کردند که تقدیر همگان را برانگیخت .

وی در بازدید از استودیو سیمای مرکز خاطر نشان کرد: در تولید برنامه باید به همه استان پرداخته شود و مردم احساس کنند تلویزیون متعلق به همه استان و همه شهرها و روستاها می باشد .

وی در بازدید از استودیو مجازی مرکز تصریح کرد: رشد کیفی تولیدات مرکز فزاینده است و همکاران باید تلاش کنند تا از لحاظ کمی و کیفی برنامه ها را ارتقاء دهند .

alt

alt