سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

جایزه ویژه گفتمان انقلاب اسلامی به «تنهای تنهای تنها» رسید - صفحه محتوایی خبر

 

 

جایزه ویژه گفتمان انقلاب اسلامی به «تنهای تنهای تنها» رسید

سرانجام تکلیف دومین جایزه سینمایی گفتمان انقلاب اسلامی مشخص شد و دو فیلم «تنهای تنهای تنها» و «سر به مهر» جایزه ویژه هیات داوران این جایزه را دریافت کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، اختتامیه دومین جایزه سینمایی گفتمان انقلاب اسلامی با اجرای محمد رضا شهیدی فر در محل باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد و تندیس ققنوس طلایی به همراه لوح سپاس و جایزه نقدی به فیلم تنهای تنهای تنها تولید صدا و سیمای مرکز بوشهر رسید.

این فیلم به دلیل پرداختن به مقوله انرژی هسته ای به عنوان یک مساله اصلی معاصر انقلاب اسلامی مورد تقدیر قرار گرفت. نگاه نقادانه به مناسبات بین المللی و پرداخت دقیق به داستان فیلم هم ظاهرا مورد تقدیر توجه داوران جایزه قرار گرفته بود.

احسان عبدی پور، کارگردان فیلم پس از دریافت ققنوس طلایی گفت: این فیلم همان طور که مورد پسند شما علاقه مندان به گفتمان انقلاب اسلامی قرار گرفت از سوی افرادی که گرایشات سیاسی متفاوتی با انقلاب ایران دارند هم مورد توجه گرفت. ساخت این فیلم به این دلیل بود که من به عنوان یک ایرانی در حال زندگی در ایران هستم و مساله هسته ای دغدغه مهمی برای مردم کشورم است.

alt

فیلم «تنهای تنهای تنها» بعد از پایان مراسم برای حاضرین به نمایش درآمد تا به این ترتیب پرونده دومین جایزه سینمایی گفتمان انقلاب اسلامی بسته شود.