سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

جدال و تقابل با حواسِ جمع در قاب شبکه استانی - صفحه محتوایی خبر

 

 

جدال و تقابل با حواسِ جمع در قاب شبکه استانی

جدال و تقابل با حواسِ جمع در قاب شبکه استانی

 

سیمای استانی مرکز مازندران با اجرای مسابقه تلفنی «حواس جمع» و رقابت بین شرکت‌کننده‌ها، یکی از لذت بخش‌ترین لحظات را برای مخاطبان مازنی فراهم می کند.

 به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، برنامه «حواس جمع» عنوان مسابقه تلویزیونی است به تهیه‌کنندگی عباس اسماعیل‌تبار و کارگردانی احمد شاه‌بابازاده به تعداد 80 برنامه30 دقیقه‌ای و بااجرای دیدنی مبین بوی‌افراز روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 19 الی19:30 روی آنتن سیما می‌رود.

این مسابقه تلفنی با هدف معرفی جاذبه‌های محلی، شناسایی اماکن جذاب و شاخص نقاط مختلف استان، تقویت درست‌نویسی کلمات و افزایش آگاهی‌ها، ارتقای سطح آموزه‌های اخلاقی براساس توصیه‌های بزرگان دینی، معرفی شاخصه مازندران در جنبه ها و حوزه‌های مختلف، ایجاد فضایی شورانگیز برای مخاطبان تولید وپخش می شود.

این مسابقه در بخش های متنوعی و با گذر از هر مرحله و دریافت پاداش در پایان گذر سلامت از مراحل طراحی شده است بدین صورت که شرکت کننده برای ورود به بخش اصلی و جایزه‌دار برنامه در یک آزمون ابتدایی شرکت کند.

دیگر عوامل این برنامه: هماهنگی و ارتباطات مطصفی مقدس، نویسنده و سردبیر: حسن عبدالهاشم‌پور، تصویربرداران:   سیدحمیدرضا درباری، محمدصادق ذاکری، تدوین، گرافیک و طراح نرم‌افزار: رسول فرحزاد، صدابرداران: حسین رجبی، محمدرضا گلستانی، فرشید عنایتی، منشی صحنه: سکینه بیگناه.