سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

جدول پخش شبکه های استانی رادیو متحول می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

جدول پخش شبکه های استانی رادیو متحول می شود

مدیر کل صدای مراکز استان ها مطرح کرد:جدول پخش شبکه های استانی رادیو متحول می شود

جدول پخش شبکه های استانی رادیو متحول می شود

زعفر مراغه ای در نشست تخصصی معاونان صدای مراکز استان ها با اشاره به اینکه در حال حاضر 40 شبکه رادیویی استانی و شهری در سراسر کشور فعالیت می کنند گفت: یکی از مهمترین فعالیت های شبکه های رادیویی در استان ها و شهرهای سراسر کشور ایجاد همدلی و همزبانی میان اقشار مختلف جامعه است.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس و استان ها ، مدیرکل صدای استان ها در سخنانی با اشاره به سیاست ها، راهبردها و برنامه های اجرایی سال جاری افزود: معاونین صدای مراکز در اتاق های فکر و طرح و برنامه به تولید برنامه های موثر در حوزه دین، اخلاق، امید و آگاهی، سبک زندگی، تحکیم بنیان خانواده (خانواده پایدار)،  اقتصاد مقاومتی و عنوان سال توجه ویژه ای داشته باشند.

وی با اشاره به نظرسنجی مرکز پژوهش و سنجش افکار نسبت به رضایتمندی برنامه های شبکه های استانی تصریح کرد: در حال حاضر شبکه های رادیویی استانی با کسب رضایتمندی 80 درصدی مخاطبان از برنامه ها، می بایست به حفظ و جذب مخاطبان جدید بپردازند.

وی تحول در جدول پخش شبکه های رادیویی را مهمترین دغدغه اداره کل صدای استان ها عنوان کرد و ابراز داشت: جدول پخش شبکه های رادیویی استانی باید مورد بازنگری و کارشناسی قرار بگیرد و ضمن آسیب شناسی در تولید برنامه ها به همه شهرها، بخش ها و روستاها توجه شود.

گفتنی است در این مراسم برای تهیه و تولید برنامه های ویژه دهه فجر انقلاب اسلامی 93 از معاونان صدای مرکز ایلام، یزد و مهاباد تقدیر شد.

همچنین از معاونان صدای مراکز گلستان، لرستان و خراسان جنوبی که در جدول ارزیابی عملکرد صدای مراکز در زمستان 1393 به ترتیب رتبه های اول تا سوم را از کسب کرده بودند ، تقدیر شد.