جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

جشنواره انار در شبکه های فارس و شما تماشایی شد - صفحه محتوايي گزارش

 

 

گزارش

جشنواره انار در شبکه های فارس و شما تماشایی شد

جشنواره انار در شبکه های فارس و شما تماشایی شد


 

شبکه فارس که تلاش دارد در بین مردم و با مشارکت مخاطبان برنامه سازی کند و پتانسیل های فراوان فارس را درمعرض شنیدن ودیدن همگان قراردهد، صبح روز پنجشنبه 29 مهرماه یکی از زیباترین جلوه های تصویری مردم فاروق از بخش سیدان شهرستان مرودشت را در حضور ایران سرافراز از طریق شبکه سراسری شما وشبکه فارس تماشایی کرد.
محمدباقر فضلویه تهیه کننده برنامه معتقد است: این برنامه  با استقبال مردم فاروق در استادیوم ورزشی فاروق روبه رو شد ومهرورزی وخوش برخوردی مردم و مسئولان شهرستان باعث شد تا همکاران تلاشگر خستگی چند روزتلاش را فراموش کنند و آماده تر از قبل به مردم فارس خدمت کنند.
 طیبه سادات موسوی کارگردان جشنواره نیز می گوید: بخش های متنوع برنامه شامل معرفی صنایع دستی، تولیدات محلی، غذاهای سنتی، اشعارمحلی و اجرای مسابقات ورزشی بومی ومحلی بود که به شایستگی به آن ها پرداخته شد.
مهندس نبوی زاده معاون سیمای فارس شادی، امید، صمیمیت، معنویت و زندگی سرشار از خلوص مردم این دیاررا دیدنی توصیف کرد و گفت: جشنواره انار به مدت 60 دقیقه از شبکه سراسری شما و 90 دقیقه از شبکه فارس به طور زنده و مستقیم پخش شد.
معاون سیمای فارس در پایان تصریح می کند: مطمئن هستم همکارانی که همواره در معرفی فارس تلاش صادقانه و خدمت خالصانه داشته اند در برنامه های بعدی، فارس و مردم فرهیخته اش را بیش از پیش تماشایی می کنند وسیمای فارس با توجه به گستردگی ظرفیت ها و پتانسل های شهرستان ها آمادگی دارد تا جشنواره های مشابه را از سراسر استان انعکاس دهد.
گفتنی است این جشنواره به مدت یک هفته ادامه دارد.