رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

جشنواره بیست و یکم تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها نام و بام - صفحه محتوايي يادداشت

 

 

يادداشت

جشنواره بیست و یکم تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها نام و بام

جشنواره بیست و یکم تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها نام و بام

 

تلاش و پشتکار ، خلاقیت و ابتکار و برنامه ریزی و دور اندیشی زمانی معنا پیدا می کند که پای رقابت در میان باشد رقابتی برای عرضه شدن و دیده شدن ، برای نمایش خلاقانه هنر و استعداد افراد به ویژه اگر کار و حرفه کسی رنگ و بوی هنری و رسانه ای داشته باشد .

هدهد رسانه به بام ایران رسید به چهارمحال و بختیاری سرزمین آب و آئینه و آفتاب و تلاش این یعنی فرصتی دوباره برای دیده شدن استعدادها.

از جشنواره تولیدات مراکزصدا و سیما به عنوان بزرگترین فستیوال هنری و رسانه ای ایران نام می بردند جشنواره ای که کلکسیونی است از اقوام ، هنرمندان ، آثار ارزشمند که دنیایی از انگیزه وتلاش را می توان در آن دید.

با توجه به اینکه پویایی و بالندگی هر رسانه یا سیستم در گرو رقابت و تلاش سازنده و سالم است می توان گفت جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما به انگیزه ای برای هنر مندان بعضاً نو ظهور و جویای نام تبدیل شده که هر دوره تعداد زیادی از علاقمندان را شکوفا می سازد در جشنواره بیستم  درکردستان سرزمین مجاهدت های خاموش نمونه های زیادی دیدیم از جوانانی که برای اثبات خود به آنجا آمده بودند و برق شادی و امیدبه آینده در چشمانشان هویدا بود جشنواره ای که هنرمندان ایلام صاحب 8 جایزه شدند و با انگیزه بالا و خلق آثار ماندگار و و فاخر خود را برای رفتن به بام ایران آماده می کنند .

یادداشت دکتر علیرضا شیروی مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام