حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۷

جشنواره توليدات رسانه‌اي 120 ثانيه‌اي پايان يافت - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

جشنواره توليدات رسانه‌اي 120 ثانيه‌اي پايان يافت

جشنواره توليدات رسانه‌اي 120 ثانيه‌اي پايان يافت

 

آيين اختتاميه نخستين جشنواره توليدات رسانه‌اي 120 ثانيه‌اي با موضوع امر به معروف و نهي از منكر در صدا و سیمای مرکز اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي صدا و سیمای مرکز اصفهان ، دكتر احمدي افزادي مديركل مركز اصفهان در اين مراسم با بيان اينكه امروز در فضاي مجازي با محصول جديد دنياي ارتباطات مواجه هستيم كه بسيار سريع است و به تدريج سريع‌تر هم مي‌شود، گفت: ابعاد اين فضاي جديد را بايد شناخت و نبايد بدون آگاهي بر عليه آن موضع‌گيري كرد.

وي تصريح كرد:  اگر امروز به رسانه‌هاي مجازي توجه مي‌شود ، به اين دليل است كه در مسير توسعه رسانه‌اي هستند و اگر ما ابزار و فرصت‌هاي آن را شناختيم مي‌توانيم از آن استفاده كنيم در غير اين صورت يك تهديد براي ما خواهد بود.

دكتر احمدي افزادي گفت: در اين جشنواره كار اصلي به دوش جوانان هنرمندي بود كه ايده‌پردازي كردند و دست به كار شدند ، آنان در اين حوزه محتوايي نه لزوماً سلبي بلكه ايجابي حضور يافتند و كاري ارزشمند كردند.

مديركل صداوسيماي اصفهان ويژگي‌هاي جشنواره توليدات رسانه‌اي 120 ثانيه‌اي را كوتاه بودن آثار دانست و افزود: دنياي امروز دنياي سرعت است ، امروز نيازمند توليد آثار فاخر،كوتاه ، جذاب و متنوع در جامعه هستيم و بايد محتوا با ميل مخاطب هماهنگ و با نياز جامعه متناسب باشد.

در اين مراسم،نفرات برگزيده بخش‌هاي مختلف اين جشنواره لوح و تنديس جشنواره را دريافت كردند.

بر اساس راي داوران رتبه اول بخش ديداري نخستين جشنواره توليدات رسانه‌اي 120 ثانيه‌اي با موضوع امر به معروف و نهي از منكر به حسن نقيان از سجزي اصفهان براي اثر « رقص رنگ» رسيد، رتبه دوم به مهدي بكايي از اصفهان براي اثر «اذان» و رتبه سوم به سعيد نجاتي از قم براي اثر «هميشه تو اول سلام كن» تعلق گرفت.

بنا براعلام راي داوران در بخش شنيداري نخستين جشنواره توليدات رسانه‌اي 120 ثانيه‌اي با موضوع امر به معروف و نهي از منكر رتبه اول به سيده ليلا اسرايي از فارس براي اثر « آرزو» رسيد.

محمدجواد حسن شاهي از فارس براي اثر «سر دوراهي»رتبه دوم اين بخش را به دست آورد و محبوبه سليماني از اصفهان براي «مرد كوچك» حائز رتبه سوم شد.

و در بخش جانبي عكس‌هاي امر به معروف هم هر سه نفر از اصفهان برگزيده شدند، نفر نخست اين بخش هم سيده فاطمه طاهري از اصفهان براي اثر « حاشيه‌نشين» شد ، محمدحسين ايوبي براي اثر «ياد خدا» رتبه دوم را كسب كرد و مهدي كياني براي اثر «افتخار خادمي» نفر سوم شد.

پيش از معرفي برگزيدگان اين جشنواره از شركت فولاد مباركه اصفهان و صدا و سيماي مركز اصفهان به سبب حمايت‌هايشان از اين جشنواره تقدير شد.

در پايان مراسم نيز سه اثر برگزيده بخش ديداري جشنواره به نمايش درآمد.