جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

جشن ربیع در شبکه «شما» - صفحه محتوایی خبر

 

 

جشن ربیع در شبکه «شما»

جشن ربیع در شبکه «شما»


شبکه «شما» به مناسبت فرا رسیدن ماه ربیع الاول، برنامه‌های گوناگونی را برای پخش در ساعات مختلف در نظر گرفته است.
به گزارش روابط عمومی شبکه «شما»، با حلول ماه ربیع الاول، برنامه‌های گوناگون زنده، ترکیبی و نمایشی برای پخش از این شبکه تدارک دیده شده است.
بر این اساس مجموعه «ناخونک» با محوریت موضوعاتی همچون شهرنشینی، فضای مجازی، خانواده و ... هر شب حوالی ساعت 23:00 روی آنتن می‌رود، تکرار این مجموعه را می‌توانید روز بعد ساعت 16:30 از همین شبکه ببینید.
آیتم های مربوط به برنامه های تلویزیونی «ناخونک» در سری قبل با استقبال گسترده مخاطبان روبرو شده بود که در این سری هم وجود خواهد داشت.
بینندگان شبکه «شما» و علاقمندان به سافاری و اتومبیل سواری هم می‌توانند از این پس هر شب ساعت 18 بیننده مسابقه هفت خان کاری از صدا و سیمای مرکز کیش باشند.
«مِی بی غَش» برنامه‌ای با موضوع حافظ شناسی و با محتوای عرفانی، هنری و ادبی هم از بامداد شنبه هر شب ساعت 24:00 پخش خواهد شد؛ این برنامه کاری است از صدا و سیمای مرکز فارس.
این مرکز همچنین مجموعه «گمپ گلا» را نیز ویژه گروه سنی کودک و نوجوان برای پخش از شبکه «شما» تدارک دیده است؛ این برنامه هر روز ساعت 15:45 روی آنتن می‌رود.
تربیت اسلامی، سبک زندگی، شهرنشینی، مدرسه، فضای مجازی و مطالعه از جمله موضوعات این برنامه هستند که با حضور شخصیت «بی بی نارنج» و دو نوه اش و همچنین چهار عروسک تولید می شود.
به مناسبت فرا رسیدن سالروز میلاد پیامبر اکرم(ص) و هفته وحدت هم برنامه‌های گوناگونی در حال تولید است که از آن جمله می‌توان به «اینجا ایران» کاری از صدا و سیمای مرکز گلستان اشاره کرد؛ این برنامه با محور  گردشگری و رونق صنعت توریسم تولید می شود و قرار است هر شب ساعت 22:00 پخش شود.
«چمدون» برنامه ای با موضوع گردشگری و سفر و با حضور محمدرضا خسروی نیز هر شب ساعت 21:00 از شبکه «شما» پخش می‌شود.