سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

جشن مبعث رسول مهربانی ها در صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری - صفحه محتوایی خبر

 

 

جشن مبعث رسول مهربانی ها در صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری

جشن مبعث رسول مهربانی ها در صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری

 

صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری به مناسبت مبعث رسول گرامی اسلام حضرت محمد(ص) با ویژه برنامه های متنوع این روز بزرگ را جشن می گیرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، معاونت سیمای جهان بین با تولید ویژه برنامه های "شب های بام ایران" و "پیامبر مهربانی" بیست و هفتمین روز از ماه پر برکت رجب را گرامی می دارد. رضا قاضی تهیه کننده و کارگردان برنامه "شب های بام ایران" با دعوت از میهمانان و خوانندگان استانی این شب را برای بینندگان به یاد ماندنی می کند. نمایش طنز مش عامو با بازی محمدرضا لله گانی در کنار مجریان برنامه وحید علیدادی و فخری قائدی، استان گرد، موسیقی تصویر، نماهنگ، گزارش های مردمی، دعوت از شاعران استانی و خواننده شو از بخش های زیبا و متنوع این برنامه هستند که در شب بعثت پیامبر رحمت ساعت 21 تا 22:30 تقدیم مخاطبان سیمای جهان بین می شود.

برنامه"پیامبر مهربانی" هم در روز مبعث از ساعت 9 تا 11 به تهیه کنندگی و کارگردانی داریوش نیکبخت و اجرای مینا حیدری، عماد صدری نژاد و گزارشگری محمد یگانگی از شبکه استانی جهان بین پخش می شود. گزارش های شاد مردمی، موسیقی تصویر، دعوت از خوانندگان و شاعران استانی، ورزش باستانی و دعوت از کارشناس مذهبی و صحبت پیرامون شخصیت والای حضرت محمد(ص)، پیام و اهداف مبعث از منظر قرآن کریم و وظیفه مسلمانان در قبال بعثت از بخش های متنوع برنامه هستند.

معاونت صدای جهان بین با تولید و پخش برنامه "رسول مهربانی" روز بعثت حضرت محمدمصطفی(ص) خاتم رسولان را جشن می گیرد. "رسول مهربانی" در روز مبعث ساعت 9 تا 11 به تهیه کنندگی فاطمه دهقانی، گویندگی زهرا خنکداری و گزارشگری مجید عالی پور، زنده و مستقیم از رادیو جهان بین پخش می شود.
مبحث کارشناسی ویژه شخصیت حضرت محمد(ص) و بعثت ایشان، گزارش های شاد مردمی، بسته های صوتی همکاران افتخاری(شعر و آنونس)، موسیقی و ترانه، پخش قطعاتی از فیلم محمد رسول الله، تلفن و پیامک از بخش های متنوع این برنامه هستند.

معاونت خبر چهارمحال و بختیاری با تولید چهار گزارش ویژه مبعث برای پخش در بخش های خبر تلویزیون و رادیو و انعکاس در فضای مجازی خبرگزاری صدا و سیمای استان، پوشش خبری برنامه های اجرایی مرتبط با عید مبعث در سطح استان و شهرستان ها در بخش های خبری تلویزیون و رادیو و تولید دو تیزر مناسبتی برای پخش در ابتدای بخش های خبری و انتشار در فضای مجازی خبرگزاری، این عید فرخنده را جشن می گیرد.

معاونت فضای مجازی هم با معرفی ویژه برنامه های صدا و سیما در فضای مجازی و تقطیع و بارگذاری قطعات کوتاه برنامه ها در کلیه بسترها بزرگترین روز تاریخ بشریت و مبعث حضرت محمد(ص) را ارج می نهد.