جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

جشن میلاد پیامبر رحمت و مهربانی در شبکه استانی صداوسیمای مرکز خوزستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

جشن میلاد پیامبر رحمت و مهربانی در شبکه استانی صداوسیمای مرکز خوزستان

جشن میلاد پیامبر رحمت و مهربانی در شبکه استانی صداوسیمای مرکز خوزستان

 

صداوسیمای مرکز خوزستان با تدارک ویژه برنامه‌هایی به مناسبت میلاد باسعادت پیامبر اسلام ، حضرت محمد (ص)  و گرامیداشت  هفته وحدت با مخاطبین خود همراه می شود .

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خوزستان ، سیمای مرکز خوزستان با برنامه های مختلفی چون  ویژه برنامه جنگ شادی «گل محمدی » روزجمعه  ساعت 10 بمدت 120 دقیقه همزمان با میلاد پیامبر مکرم اسلام(ص) و نیز برنامه   شبانه  « شبهای کارون » روزهای دوشنبه تا جمعه 20 تا 24 آبان، از ساعت 22 تا 23 ، برنامه  عربی  نمایش طنز «ربیع الهیل »هر روز ساعت 19  به مدت 50 دقیقه در طول هفته وحدت ،  ویژه برنامه زنده «  آوای کارون  » چهاربرنامه 30 دقیقه ای و برنامه های عربی و فارسی  خانواده  «گلخونه»و«بیت الهنا » و برنامه  کودک «بادبادکها»،در این هفته ؛ ضمن ایجاد فضای شاد و مفرح به تبیین  سیره عملی و اخلاقی پیامبر مکرم  اسلام (ص) میپردازند. در این راستا شبکه استانی صدای مرکز خوزستان  نیز با ویزه برنامه عربی «هنا خوزستان » روز جمعه ساعت 9 تا 11، و ویژه برنامه فارسی  «.ریسمان الهی » به تهیهکنندگی قدرت الله عموزاده جمعه  24 آبان از ساعت 17تا 19:45  لحظات خوشی را یرای هم استانی های عزیز خوزستانی فراهم می کنند .

همچنین با برنامه های روتین «طلوع صبح»، «صدای پای کارون » ، »تصنیف و ترانه ، « مسا الخیر»، «خانه سبز»، «البیت بیتکم»،  «رنگین کمان همدلی» و دیگر برنامه‌های صدای مرکز خوزستان  به مناسبت میلاد رسول مهربانی و گرامیداشت هفته وحدت  و همبستگی به این مناسبت میپردازد. در حوزه  معاونت فضای مجازی نیز با نماهنگ، اینفوگرافی،پوستر و عکس نوشته به این  مناسبت پرداخته می شود .