جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

جشن پیروزی انقلاب در شبکه آفتاب - صفحه محتوایی خبر

 

 

جشن پیروزی انقلاب در شبکه آفتاب

جشن پیروزی انقلاب در شبکه آفتاب

 

صداوسیمای استان مرکزی در دهه مبارک فجر با پخش برنامه های متنوع  و با هدف ایجاد شور و نشاط ملی و بیان فداکاری های مردم استان در پیروزی انقلاب اسلامی را به تصویر می کشد.

 به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی،  سیمای شبکه آفتاب  برنامه "خیابان انقلاب پلاک39 " را با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و شناساندن دستاوردهای انقلاب به نسل جوان و تقویت ابعاد اعتقادی مردم نسبت به انقلاب شکوهمند اسلامی؛ به تهیه کنندگی آقای حامد شیدایی و اجرای شروین پیرهادی تقدیم مخاطبان میکند.

گفتنی است این برنامه با بخشهای گزارش مردمی، اجرای گروه سرود، خاطره گویی مبارزین انقلاب ، مسابقه پیامکی ، فراخوان ارسال عکس از آذین بندی های سطح شهر و ...هرشب به مدت 60 دقیقه از سیمای شبکه آفتاب تقدیم بینندگان خواهد شد .

 با عنایت به همزمانی دهه فجر96 با ایام فاطمیه ، سیمای شبکه آفتاب " الگوی برتر" با موضوع بررسی ابعاد شخصیتی حضرت فاطمه (سلام الله علیها) هرروز به مدت 5 دقیقه پخش خواهد شد.

 این برنامه با حضورائمه جمعه استان ضمن معرفی ویژگیهای تربیتی واخلاقی ایشان در صدد  معرفی الگوی برتر برای نسل جوان بویزه بانوان استان است.

 ویژه برنامه "کاروان انقلاب"  به مناسبت این ایام با هدف بازخوانی نقش رهبری امام خمینی (ره) و مردم و نمایش وجهه مردمی در پیروزی انقلاب اسلامی ، هرروزبه مدت 30 دقیقه در قاب تصویر شبکه آفتاب  پخش می شود.

این برنامه با بخشهای روزشمار انقلاب در استان با ، تبیین خدمات جمهوری اسلامی در شهرستانها، روایت خاطرات مردمی تقدیم مردم ولایتمدار استان مرکزی خواهد شد

 * صدای شبکه آفتاب نیز برنامه " کاروان  رادیو انقلاب "را به مدت 90 دقیقه و با حضور در 12 شهرستان استان مرکزی به تهیه کنندگی یاسین یاحقی تهیه و پخش می نماید.

 " کاروان رادیو انقلاب" از یازدهم بهمن از ساعت 18:30 الی 20 در شبکه صدای استان مرکزی پخش خواهد شد وبرای روایت شکل گیری انقلاب اسلامی از بخشهای چون رویش و خدمت ماندگار و راویان پیروزی، پخش سرودهای انقلابی؛ مسابقه؛ و مصاحبه با فرمانداران شهرستانها جهت معرفی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ، بهره خواهد گرفت .

 رادیو نمای صدای شبکه آفتاب نیز با پخش تصاویرانقلابی، تصویرروزنامه های زمان انقلاب به استقبال دهه فجر میرود.

 معاونت  فضای مجازی مرکز نیز با فراخوان ارسال تولیدات مردمی( عکس ،صوت و فیلم ) با تولید محتوا در قالبهای موشن گرافی ، اینفوگراف با موضوع معرفی شهدای انقلابی استان و معرفی دستاوردهای انقلاب ، بازنشر فرمایشات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)در خصوص انقلاب در قالب ویدئو،عکس نوشته، انتشار اخبار مرتبط با برگزاری آیین های دهه فجر در استان ، تولید شش تولید ویژه ویدئو و پادکست جهت انتشار در سایت مرکز وانتشار چهار مقاله و تحلیل موضوعی در سایت مرکزو انتشار تولیدات مردمی دریافتی در شبکه های اجتماعی مرکز،رادیو نما ،سیما و معرفی برنامه های مناسبتی صداوسیما در سایت و شبکه های اجتماعی به استقبال ایام الله دهه فجر می رود.